Geberit - Vitrifiye

Geberit Armatür

Geberit Armatür

Uzun yılların verdiği deneyim ve kalite ile dünyanın armatürdeki tercihi olan marka, yenilikçi ve etkileyici tasarımlarıyla göz dolduruyor. Ekonomik ve fonksiyonlu sistemleri ile uzun yıllar dayanıklılığını koruyacak olan armatür ürünlerine Geberit Armatür güvencesiyle sahip olun.

 

Mimarlar ve tasarımcılar tarafından sıklıkla tercih edilen Geberit Armatür ürünleri, hem tasarımdaki özgünlüğü hem de fonksiyonelliği ile banyonuza değer katıyor. Kullanım kolaylığı ve uzun yıllar bozulmayan sistemleriyle, banyonuza kalite getiren armatür ürünleri, tasarımınızda yepyeni bir sayfa açmanızı sağlıyor.

Lavabo, tuvalet, duş ve pisuvarlarda şık ve dayanıklı armatür ürünleri kullanmak isteyenler için özel üretim yapan marka, iç mimar ve dekorasyon uzmanlarının tasarımlarına uyum sağlar. Geberit Armatür ürünleri, hızlı bir şekilde tepki vererek, suyun akışını sağlar. Kolay temizlenebilir olmasından dolayı kolay bir kullanım sunan bu ürünler, şık ve etkileyici tasarımlara sahiptir.

Banyolara Şıklık Ve Kalite Geliyor

Geberit, Türkiye çapında bilinen ve aranan bir marka olmasının yanı sıra sağlam ve dayanıklı sistemleriyle de her daim banyolarına yenilik katmak isteyenlere sesleniyor. Kolay ve sessiz şekilde monte olması, size ihtiyacınız olan kullanım alanları yaratması ile tercih noktası olan marka, tasarımıyla da mimar ve dekorasyon uzmanlarını kendine çekiyor.

 

Çift ışınlı algılama sistemi ile rahat bir kullanım sağlayan armatürler; su tasarruf programı, ekonomi modu, sürekli deşarj gibi birçok çalıştırma programına sahip. Geberit armatürlerinin sahip olduğu fotoselli bataryalar, yüksek derecede güvenlik ve bakım kolaylığı sağlıyor. Özel sistemi ile borunun tıkanmasını önleyen yapıya sahip olan armatürler, Geberit servis kumandası sayesinde hızlı ve kolay bir şekilde ayarlanabiliyor.

 

Parlak krom yüzeyleri sayesinde cazip bir görünüme sahip olan Geberit armatür ürünleri, yalnızca elektrik ve pille değil, hidrolik enerji ile de çalışma özelliği taşıyor.

 

Armatürün Bilinmeyen Dünyasını Adnanlar İle Keşfedin

Uzun yıllar mükemmel banyo tasarımları için dekorasyon dünyasına hizmet eden markaları bir arada bulabileceğiniz Adnanlar, her çeşit tasarıma uygun ürünler sunuyor. Adnanlar ile büyülü banyo ortamları yaratmak artık zor değil. Banyonuzu gizli mabedinize dönüştürecek, hepsi birer tasarım harikası olan armatür ve vitrifiye ürünlerini Adnanlar’da bulabilirsiniz.

 

Siz yeter ki üstün kalitede mekânlar yaratmak isteyin, Adnanlar uygulama ve nakliye desteği için her daim yanınızda.