Mobilya

Mobilya

MOBİLYA TASARIMLARI

Mekânınızın ana unsuru olan mobilya, özgün modelleri ve farklı işlevleriyle tarzınızı açık ve net bir şekilde belirleyebilme özelliğine sahiptir. Az ve sade bir tasarım ile çağdaş bir tasarıma imza atabilir, çok ve klasik mobilya ile geleneksel bir ortam oluşturabilirsiniz. İtalyan şıklığınızı evinize getire, size özel tasarımlar yapabilen dünya markalarını Adnanlar’da bulabilirsiniz. Adnanlar, size şıklık, kalite, estetik ve tasarım sunar.

 

Her mekân ayrı bir yaşam şeklini yansıtır. Bu yüzden seçeceğiniz mobilyalar, yaşam tarzınıza uygun ve size kullanım kolaylığı sağlayacak şekilde tasarlanmalıdır. Adnanlar’ın size sunduğu markalar, başarılı tasarımcılarının koleksiyonlarını sizlerle buluşturur, aynı zamanda ihtiyacınıza uygun mekanlar tasarlar.

henge mobilya

MOBİLYA MEKANINIZA DEĞER KATAN EN ÖNEMLİ UNSURDUR

Avangarttan, moderne; her çeşit özel tasarım mobilyayı bulabileceğiniz Adnanlar, kaliteyi de beraberinde getirir. İtalyan şıklığını, Avrupa kalitesi ile buluşturan firmalar, benzersiz ürünleriyle size projelerinizde yaratıcılığınızı kullanma şansı verir. Sanatsal dokunuşlar, göz dolduran detaylar ve kaliteli malzemelerden oluşturulan tasarımlar, zengin ve elit bir ortama kavuşmanızı sağlar.

 

Salon, oturma odası, yatak odası, yemek odası ve ofislerinizi size özgü bir alana çevirmek istiyorsanız,  tasarımınızı siz belirlemelisiniz. İsim yapmış başarılı tasarımcıların dizaynlarına, dünya markalarının güvencesiyle, Adnanlar’a gelerek sahip olabilirsiniz. İç mimar ve dekorasyon uzmanlarının tercih ettiği özel tasarım mobilyalar, size mekân oluşturma konusunda fikir verebilir ve estetik görünümlü alanlar oluşturmanıza yardımcı olabilir.

 

Adnanlar, istediğiniz ölçü ve renkteki ürünlere sahip olmanızı sağlar. Uygulama ve nakliye desteği de veren Adnanlar, mekânınıza daha fazla şıklık ve kalite katmak için çalışır.

 

BEKLENTİLERİNİZİN ADRESİ, ADNANLAR

Dünya çapında başarı kazanan markalara ve tasarımcılara yer veren Adnanlar, özenle oluşturduğunuz mekânlarınıza özgünlük katar. İstediğiniz tasarıma, renge ve desene Adnanlar ile sahip olabilirsiniz.

 

Adnanlar, son trend seçenekler ile size iç mekan tasarımı konusunda fikir verir. Mekânınıza başarılı tasarımcıların dizaynlarına yer verebileceğiniz gibi, kendi tasarımınızı kendiniz de oluşturabilirsiniz. Projenize değer katan mobilyalar, Adnanlar güvencesiyle sizlere ulaşıyor. Karar vermeden önce Adnanlar’a uğrayın, son trend ürünlerden haberdar olun.