Mobilya

Henge Mobilya

Henge Massimo Castagna

Taş, metal, ahşap ve derinin buluştuğu gerçek anlamda sanat eserleri üreten bir marka: Henge

 

Avize, masa, sehpa, kitaplık gibi alanımızın ana materyallerini üreten Henge Massimo Costagna, tasarımları ve usta işçiliği ile özel ürün müptelalarının ilk adresi konumunda. Görenlerin hayran kaldığı dizaynları ve tek başına bile birçok eşyayı gölgede bırakan ürünler belki de en özeli isteyenler için üretildi. Alanında rakip tanımayan ve üst düzey yaşam alanları için üretim yapan marka; huzuru ve uyumu yakalayacağınız, hayranlık uyandıran mekanlar yaratma konusunda uzman.

 

Asimetrik avizeleri, taş sehpaları, ahşap kitaplıkları ile birbirinden özel tasarımlar üreten Henge Massimo Costagna, mimar ve iç mimarların tercihleri arasında mutlaka olmalı. Özellikle otel, restoran ve malikâneler için tasarlanmış olan mobilyalar, tercih edenleri sanatın ve ruhsal yolculuğun derinliklerine götürüyor. Mobilyalarının özel dokuları, ham maddelerin etkili şekilde kullanımı mekanınızda çarpıcı ve baş döndürücü bir etki yaratacak.

Taş ve Metal Hiç Bu Kadar Uyumlu Olmamıştı

Kaliteli yaşamın ve seçkinliğin göstergesi olan Henge Massimo Castagna; taş ile metalin, ahşap ile derinin muazzam uyumundan oluşan mobilyalar sunuyor. Tüm dünyanın arzuladığı marka, Adnanlar ile yanı başınıza geliyor. Koleksiyonları, birçok ünlü mimarın vazgeçemediği dekorlar arasında yer alıyor. Üzerinden yıllar geçmesine rağmen eski koleksiyonları dahi büyük ilgi gören Henge Massimo Castagna, seçkin mekânlar oluşturanların ilk tercihi oluyor.

 

Yaratıcılığınıza yaratıcılık katmak isiyorsanız ve sanatı yaşam alanınızın her yerinde hissetmek istiyorsanız Henge mobilyaları ile tanışın. Adnanlar’da bulabileceğiniz bu özel tasarım ürünler ile hayat tarzınızı konuşturun.

 

Tarz Sahibi Mimarların Adresi: Adnanlar

Eğer dekorunuz için hayalinizdeki malzeme veya ürünü bulamayacağınızı düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Çünkü Adnanlar, dünyanın tercihi olan markaların ürünlerini sizin için getiriyor ve uygulamanıza yardımcı oluyor. Seçkin ve eşsiz mimariler ortaya koymanızı sağlayarak, dekorasyondaki başarınızı kanıtlamanızı sağlıyor. İçinizdeki tasarım yeteneğini Adnanlar ile keşfedin. Çeşit çeşit malzeme ve yüzlerce renk seçeneği sadece Adnanlar’da.

 

Benzersiz bir alan oluşturmak herkesin hayalidir. Adnanlar’a gelin, hayalinizdeki tasarıma ve başarıya ulaşın. Adnanlar, seçkin mekânlar sunar.