Vitrifiye

Vitrifiye

VİTRİFİYE

Uzun yıllar dayanıklılığını ve estetiğini kaybetmeyen vitrifiye ürünlerini Adnanlar’da bulabilirsiniz. Banyonuza sanatsal bir değer katan, teknolojik ve işlevsel özelliklerdeki dünya markası ürünleri sadece Adnanlar’da. Adnanlar size, projenize ayak uyduran, aradığınız özelliklere uygun, tarzınızı yansıtan ürünler sunar.

 

Vitrifiye ürünleri, banyonuzun kalitesini yansıtan en önemli materyallerden biridir. Kullanımı kolay, duruşu estetik ve tarzıyla benzersiz olmalıdır. Son dönemlerde kumandayla yönetilebilen, kendi kendini temizleyebilen ve ısıtıcılı sistemleriyle teknolojik bir boyut kazanmıştır. İtalyan estetiğini, Avrupa kalitesiyle birleştiren markalar, Adnanlar çatısı altında sizlere ulaşmaktadır.

 

Tasarımlar son dönemlerde, beyazdan ve klasik tasarımlardan uzaklaşmış, ruh ve bedenen sizi dinlendiren banyolara özel, farklı renklerde ve özel stillerde üretilmeye başlanmıştır.

catalano vitrifiye
galassia vitrifiye
geberit vitrifiye
glass-1989 vitrifiye

BÜYÜLEYİCİ VE KULLANIMI KOLAY ÜRÜNLER İLE ESTETİK BANYOLAR

Lavabo, tuvalet, duş teknesi, hottube, küvet gibi malzemelere genel anlamda verilen ad olan vitrifiye, Avrupa ve yerli markaların git gide geliştirdikleri modellerle daha da önem kazanıyor. Sadece işlevinin yanı sıra farklı dizaynlarıyla tasarımda da yol kat eten ürünler, iç mimar ve dekorasyon uzmanlarının her geçen gün daha fazla kafa yordukları bir malzeme olarak karşımıza çıkıyor.

 

Genellikle kullanılan beyaz rengin yanı sıra koleksiyonlarında farklı renk ve şekillere de yer veren tasarımcılar, banyonuza değer katmak için benzersiz ürünler tasarlıyor.

 

Kil ve kaolin karışımından elde edilen ürünler, hiçbir şekilde kir ve pas tutmaz. Uzun süre dayanıklılığını koruyan bu ürünler, sağlığa zarar vermez. Fırında sertleştirerek üretilirler, parlak ve pürüzsüz görünümüyle banyo başta olmak üzere diğer alanlarda da rahatlıkla kullanılabilir. Bakteri ve mikrop barındırmama özelliğiyle de tercih sebebi olan bu malzeme, kolay kolay aşınmayan bir yapıya sahiptir.

 

UZMAN MARKALARI ADNANLAR ÇATISI ALTINDA

Adnanlar, projenizi oluştururken size gereken kaliteli ve estetik ürünleri sunar. Dünyanın en iyi markalarını sizlerle buluşturarak büyüleyici bir atmosfere sahip banyolar oluşturmanızı kolaylaştırır. Son trendlere uygun, teknolojik, estetik ve size fikir sunan vitrifiye ürünleri için Adnanlar’a gelin. Uygulama ve transfer ayrıcalıklarından yararlanın.

 

İç mimar ve dekorasyon uzmanlarının tercihi olan Adnanlar, projenize en uygun ürünü seçmenize yardımcı olur.