Friulparchet - Parke

Friulparchet Parke

Friulparchet - Parke

Friulparchet İtalyan Lamine Parke

Parkelerinizin farklı konseptlere uyum sağlaması için tasarımı oldukça önemlidir. Friulparchet İtalyan Lamine Parkeler ile mekânınızdaki şıklığı tamamlayabilir, uzun yıllar değişik tarzlarla birlikte ahenkle kullanabilirsiniz.

 

Tamamı gerçek ağaçtan üretilen Friulparchet İtalyan Lamine Parkeler, ortamınıza otantik ve elit bir hava katar. Gerçek ağaçlardan oluşturulan muhteşem desenler, size görünümüyle ilham verir. Uzun yıllar bozulma veya aşınma yaşamayacağınız bu muazzam parkeler, hayat boyu seçkin bir ortama sahip olmanızı sağlar.

80 Yıllık Deneyim

Yaklaşık 80 yıllık bir geçmişe sahip olan İtalyan Friulparchet firması, birbirine âşık iki gencin geleceklerini inşa etme fikriyle doğar. Doğaya ve ağaca gönül veren bu ikili, orman ürünlerinden mobilya üretmeye karar verir. Savaş nedeniyle firmalarını kapatmak zorunda kalan çift, yine içinde ağacın olduğu yeni bir sektör arayışına girer. Tekrar kendi sektörlerine ilişkin bir firma kuran emektar çift, sonunda şirketlerini çocuklarına devreder. Şu an dördüncü neslin yönettiği şirket, kısa sürede önce İtalya’da, sonra da dünyada büyük başarı kazanır. Markalarını bir dünya lideri haline getiren varisler, işine her daim sahip çıkmış ve yenilikten yana olmuşlardır.

 

Bu eşsiz başarı; deneyim, kaliteden ödün vermeme ve farklılık ile kazanılmıştır. Friulparchet İtalyan Lamine Parke, bir ömür süren başarı mücadelesinin ürünüdür. Bugün dünyanın aranan markalarından biri olması, tüm ailenin işlerine olan bağlılığından gelmiştir.

 

Friulparchet isimli İtalyan markası, tarihi kadar tasarımları ve kalitesi de etkileyicidir. Bugün birçok başarılı iç mimar ve dekorasyon uzmanları tarafından tercih edilmesinin nedeni, sunduğu kusursuz ürün, hizmet ve teknolojidir. İtalya’nın sanat kokan tasarımlarına mekânınızda yer açın.

 

Tarih, Tasarım Ve Kalite Tek Parkede

Zemininizin sağlam ve kaliteli görünmesi, nitelikli bir dekorasyon için büyük önem taşır. Kalitesiyle tarih yazan Friulparchet firmasının eşsiz ürünleriyle, kusursuz mekânlar oluşturabilirsiniz. İtalya’nın başarılı ve tecrübeli firması Friulparchet’in ürünlerine Adnanlar ile ulaşabilirsiniz. Seçkin markaların adresi Adnanlar, dünyanın tercih ettiği ürünleriyle siz mimar ve dekorasyon uzmanlarını bekliyor.

 

Yeni bir ev veya ofis dizaynı oluştururken Adnanlar’a gelmeden karar vermeyin, tasarımınızı kısıtlamayın. Klasikten, moderne; her tarza uygun malzeme ve ürünler Adnanlar’da. Uygulama desteği ve dünya markalarının güvencesiyle; içiniz rahat, tasarımınız eksiksiz olsun.

İndirilebilir Autocad DWG ve PDF  formatında dosyalar