Galassia - Vitrifiye

Galassia Vitrifiye

Galassia - Vitrifiye

Galassia Vitrifiye, İtalyan Sanatı

İtalya ve çevresinin en göz alıcı vitrifiye ürünlerini tasarlayan ve üreten firma ile tanışın. Galassia Vitrifiye, başarılı tasarımcıları ve eşsiz ürünleriyle, mimar ve dekorasyon uzmanlarının neredeyse tek tercihi. Bu markanın ürünlerine göz atmadan banyonuzu tamamlamayın.

Vitrifiye ürünleri ne kadar estetik ve kaliteliyse, banyonuz da bir o kadar estetik ve kaliteli olacaktır. Büyülü dokunuşlara ve narin bir yapıya sahip olan Galassia Vitrifiye ürünleri, neredeyse her tarz tasarımlarda kullanılabilecek özelliğe sahip.

Fark yaratmak ve bu farklılığı kabullendirmek zordur. Lakin tasarımların farklılığı öylesine göze hitap eder ki, ürünlerine kolaylıkla hayran kalabilir veya banyonuzda bu ürünlerinin bulunmasını ısrarla isteyebilirsiniz. Galassia Vitrifiye ürünleriyle; banyonuzu seçkin bir nitelik kazandırabilir, siyah renk çeşitleriyle yaratıcılığınızı konuşturabilirsiniz.

Beyaz ürünlerinin şıklığı ve sadeliğinin yanı sıra siyah ürünlerindeki asalet ile göz dolduran ürünler, tasarıma gönül veren ve estetiğe hayatında yer açan herkes için üretiyor.

LÜKS OTELLERİN İLK TERCİHİ GALASSIA VİTRİFİYE

Konforu, rahatlığı ve estetiğiyle seçkin projelere ev sahipliği yapan marka, tasarımlarını kaliteli mekânlar oluşturmak için hayata geçiriyor. Tasarımlarına birbirinden başarılı iç mimar ve yaratıcıların imza attığı marka, kusursuz ürünleri ve ihtiyaca yanıt veren teknolojik sistemleri ile dünyanın birçok noktasında ilk tercihlerin başında geliyor.

Dubai, Milano ve Singapur gibi ünlü şehirlerin lüks otellerinin banyolarını tasarlayan Galassia Vitrifiye, sanata verdiği önemi, ortaya koyduğu başarılı projeler ile kanıtlıyor. İşlevsel ve içinde sanat barındıran bir banyo tasarlamayı hedefleyen mimar ve dekorasyon uzmanları markanın tasarımlarını tercih ediyor.

Bir vitrifiyeden daha fazlasını istiyorsanız, tasarımınızın size özgü ve sanatsal bir değere sahip olmasından yanaysanız Galassia Vitrifiye ürünleri, size istediğiniz mekânı yaratmada kolaylık sağlayacaktır.

 

ADNANLAR İLE İTALYAN ESTETİĞİNİ KEŞFEDİN

Adnanlar, banyonuz için büyülü dokunuşlara sahip olan dolaplara ev sahipliği yapıyor. İtalya’nın ve tüm dünyanın en seçkin markalarını sizin için tek çatı altında toplayan Adnanlar; tasarımın, estetiğin ve en önemlisi kalitenin adresi olmaya devam ediyor.

Tasarımına sınır koyamayanlar için özgün ve sanatsal ürünleri bir araya getiren Adnanlar, uygulama ve nakliye desteği de sunuyor. Mimar ve dekorasyon uzmanlarının vazgeçilmez adresi Adnanlar, benzersiz mekanlar yaratmanız için var.

İndirilebilir Autocad DWG ve PDF  formatında dosyalar