Atlas Concorde - Seramik

Atlas Concorde Seramik

Atlas Concorde - Seramik

Atlas Concorde

“Duvarları ve yerleri daha ne kadar güzel yapabiliriz?” sorusuna yanıt veren tasarım firması Atlas Concorde, eşsiz duvar ve yer seramikleri ile tüm dünyada çığır açan markalardan arasında yer alıyor. Duvar seramikleri ile sizi muhteşem bir atmosfere sürükleyen Atlas Concorde, mimar ve tasarım uzmanlarının gözdesi konumunda. Ahşap ve mermer görünümlü yer seramiklerini ise son zamanların en şık trendleri arasında görebilirsiniz.

 

Beyaz ağırlıklı ve üç boyutlu duvar seramikleri, duvarlarınıza derinlik katarak, dekorunuza zenginlik kazandırıyor. Eğer mekânınızın, az eşyayla tasarım harikası olmasını diliyorsanız, Atlas Concorde Duvar Seramikleri, size istediğiniz estetiği sunacaktır. Tek başına dahi derin anlamlar taşıyan seramikler, muazzam desenleriyle hem kullananları hem de görenleri büyülüyor.

İç Mekânlarınızın Vazgeçilmezi Seramik

Kolay temizlenebilir yapısı ve parlak görünümü daha çok banyo ve mutfakta kullanıma elverişli olsa da, iç mekânlarının tümünde oldukça şık duruyor. Kullanıldığı ortama zenginlik ve farklılık katan bu duvar seramikleri, mimar ve tasarımcılar tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Atlas Concorde Seramik, tüm dünyaya hizmet ve ürün ulaştıran seçkin bir firma olarak, siz dekorasyon uzmanlarına sesleniyor.

 

Atlas Concorde yer seramiklerinde doğanın ta kendisini görebilirsiniz. Gerçeğinden ayırt edilemeyen ahşap ve mermer desenleri, parlak görünümüyle sizlere muazzam bir alan sunuyor. Uyumlu yapısı ve kolay kullanımıyla, tasarımınıza değer katacak olan bu yer seramikleri, seçkin kullanıcılar için özel olarak tasarlandı.

 

Yer ve duvar seramikleri konusunda uzman olan Atlas Concorde firmasının 80 adet koleksiyonu bulunuyor. Duvar seramiklerinde beyaza ağırlık veren firma, yer seramiklerinde daha çok doğal desenlere yer veriyor. Misyonunu güvenirlilik, kalite ve dizayn üzerine kuran Atlas Concorde, Adnanlar ile siz mimar ve tasarım uzmanlarına ulaşıyor.

 

Atlas Concorde Türkiye de Adnanlar’dan Alınır…

 

Atlas Concorde Türkiye satıcılarından olan Adnanlar’dan  özel tasarımlı seramikleri bulabilirsiniz. 80’e yakın koleksiyonuyla, Atlas Concorde Türkiye de tasarımınıza en uygun seramiği seçip, kendi tarzınızı oluşturabilmeniz için Adnanlar mağazalarında. Adnanlar’ın size özel sunduğu İtanyan menşeili, özel ürünlerini görmeden dekorasyounuzu tamamlamayın.

 

Adnanlar’ın uygulama ve nakliye desteği ile mükemmel tasarım artık hayal değil. Siz sadece hayalinizdeki mekâna odaklanın, kalanı için Adnanlar yanınızda olacaktır. Kusursuz ürünler ve en sıra dışı tasarımlar, kaliteden ödün vermeyen markaların güvencesiyle, Adnanlar’da.