Vitrifiye

Glass 1989 Vitrifiye

Glass 1989 Vitrifiye, Sıra Dışı Banyolar

Duş başlığı, hamam ve spa özellikleri, duvar ve yer renkleri ile tamamen kişiselleştirilmiş banyo kabinleri üreten Glass 1989 Vitrifiye, İtalya’nın tasarımdaki başarısını ön plana çıkaran firmalardan biri.

 

Etkileyici ve tarz sahibi banyolara sahip olmak isteyenlerin ilk tercihleri arasında yer alan marka, başarılı tasarımlarıyla göz dolduruyor. Eksiksiz bir banyonun nelere sahip olabileceğini size gösteren, fonksiyonelliğinin yanında estetiğe de fazlasıyla önem veren Glass Vitrifiye, mimar ve dekorasyon uzmanlarının sıklıkla kullandığı markalar arasında yer alıyor.

 

Son dönemlerde hem kullanım kolaylığı hem de sade duruşu ile sıklıkla tercih edilen camlı duşakabin modellerine bir de hamam ve spa özelliklerini ekleyerek, sizlere muhteşem bir duş deneyimi sunuyor. Banyonuzu rahatlama ve dinlenme yeri olarak görmenizi sağlayacak, birbirinden fonksiyonel ve estetik duş sistemlerini tasarımlar’da bulabilirsiniz.

Birinci Sınıf Vitrifiye Ürünleriyle Sıradışı Bir Deneyime Hazır Olun

Banyonuzu sıradan bir yer olmaktan çıkarmak ve duş sistemlerinizin üstün niteliklere sahip olmasını istiyorsanız Glass 1989 Vitrifiye’yi tercih etmelisiniz. Firma size birinci sınıf ürünler sunarak, benzersiz bir duş deneyimi yaşamanızı kolaylaştırıyor. Kaliteli, dayanıklı ve fonksiyonel sistemleriyle, maksimum konfor sağlayan Glass 1989 Vitrifiye, tasarımlarında en ince ayrıntıya dahi önem veriyor.

 

Mimar ve dekorasyon uzmanları tarafından beğenilerek takip edilen tasarımlar, kişiselleştirilmiş bir banyo oluşturmanız için her türlü imkânı sağlıyor. Birbirinden modern duş başlıkları, etkileyici yer ve duvar tasarımları ve içerisinde onlarca fonksiyon bulunan duş panelleri ile Glass Vitrifiye, kusursuz bir banyo yaratmayı mümkün kılıyor. Glass Vitrifiye ile tarzınızı banyonuza taşıyabilir, orada geçirdiğiniz her anın keyfini çıkarabilirsiniz.

 

Tasarımı ve fonksiyonları ile banyonuzda benzersiz bir atmosfer oluşturmanızı sağlayan ürünler, Adnanlar ile evinize geliyor. İç mimaride çığır açan İtalyan estetiğine banyonuzda yer açın. Glass 1989 Vitrifiye ürünleri, sizi hiç olmadığınız kadar iyi hissettirecek.

 

Adnanlar İle Kusursuz Bir Banyo Mümkün

Adnanlar, tasarımdaki öncü markaların ürünlerini sizlere ulaştırarak eşsiz projeler ortaya koymanızı sağlar. Mimar ve dekorasyon uzmanlarının aradığını bulabildikleri tek yer olan Adnanlar, tasarımlarınıza sınır koymanızı engelliyor. Kaliteden ödün vermeyen, fonksiyonel ve tasarım harikası ürünleri sadece Adnanlar’da bulabilirsiniz.

İndirilebilir Autocad DWG ve PDF  formatında dosyalar