Boya

Oikos Dekoratif Boya

Oikos Dekoratif Boya

Evinizin duvarlarına sanatsal bir dokunuş yapmak istiyorsanız Oikos Dekoratif Boya seçeneklerini değerlendirin. Dünyanın dekoratif boya deyince akla gelen ilk markası Oikos, Adnanlar ile siz tasarım ustalarına ulaşıyor.

 

Dekoratif boyanın sadece markası değil; başarısıyla artık ismi haline gelmiş olan Oikos, kalitesi ve çeşitleriyle mimar ve tasarım uzmanlarının tek tercihi. Duvarlarınıza farklılık, estetik ve sanat katan dekoratif boyalar, onlarca desen ve rengiyle, her ortama uyum sağlıyor. Marka doğadan esinlendiği tasarım boyalarıyla, her daim doğal ve elit görünümden yana olanlara hitap ediyor.

Oikos, Çevreci ve Kaliteli Dekoratif Boyalar

Kalitesi ve güzel desenlerinin yanı sıra çevreye zarar vermeyen özellikteki ürünleriyle de tanınan marka. Çevre ve doğa konusunda oldukça duyarlı olan firma, uzun yıllar tüm dünyaya boya ve hizmet götürüyor. Mekânınızı bambaşka bir ortama çeviren dekoratif boyalar, Oikos güvencesiyle Adnanlar’da.

 

Kalıcı, dayanıklı ve kolay temizlenebilir yapısıyla muazzam bir mimari malzeme olan dekoratif boya, tasarımına hareket ve tarz katmak isteyenler için özel olarak üretildi. Oikos dekoratif boya, benzersiz desenleri ve kolay uygulanabilirliği ile dekorasyonunuzu tamamlayacak önemli malzemelerden biri olacak.

 

Dekoratif boyalarla ister her odanızda ayrı bir konsept yaratın, ister tüm evinizi tek tip yapın. Seçim sizin. Hangi tercihi yaparsanız yapın, dekoratif Boyalar ile ortaya muhteşem bir tasarım çıkması kaçınılmaz olacaktır.

 

Dekoratif boyalar ile duvarınızda taş döşenmiş havası yaratabilir veya renk tonlamalarıyla modern bir dekor oluşturabilirsiniz. Uygulandığı andan itibaren mekânınıza seçkin ve elit bir görünüm kazandıracak olan bu boyalar, yeni bir ortam oluşturacakların mutlaka denemesi gereken bir tasarım ürünü. Avrupa kalitesi ve İtalyan estetiğini bir arada sunan ürün çeşitlerini Adnanlar’a gelerek inceleyebilirsiniz. Mobilya ve aksesuarlarınıza uygun dekoratif boyayı Adnanlar’da bulacaksınız. Mimar ve tasarım uzmanlarının ilk tercihi olan Oikos Dekoratif Boya, tasarım trendlerini yakından takip eden kişilere sesleniyor.

 

Dekoratif Boya Seçenekleri

Her daim en kalitelinin ve en estetiğin adresi olan Adnanlar, dekoratif boya çeşitlerini sunmada ve uygulamada size yardımcı oluyor. Etkileyici ve sanatsal bir mekân tasarımı oluşturmanın yolu Adnanlar’dan geçiyor. Adnanlar ile tasarım yeteneğinizi keşfedin. Adnanlar, seçkin tasarım ve mimarların gerçek adresi.

İndirilebilir Autocad DWG ve PDF  formatında dosyalar