Kaleseramik - Seramik

Kaleseramik

kaleseramik

Kaleseramik, En İyi Yerli

Türkiye’nin en büyük seramik üreticisi olan Kale Seramik, kalitesi ve muhteşem tasarımlarıyla dünyanın gözdesi haline geldi. İlhamını insandan alan, ileri teknolojiyi kullanarak üstün özellikli ürünler sunan Kale seramik, tasarımları kadar kusursuz hizmeti ile de ön planda.

 

“Kale gibi hizmet” sloganıyla yola çıkan Kale Seramik, ihtiyaca yanıt veren, birbirinden iddialı ürünleriyle dünyanın tercih noktası olmaya devam ediyor. Türkiye Seramik Sektörünün kuruluşuna ve gelişimine büyük katkı sağlayan Kale Seramik, Avrupa’nın 3., dünyanın ise 12. en büyük seramik karo üreticisi konumunda.

 

Uzun yıllar kalitesinden ve sürekli gelişme arzusundan ödün vermeyen firma, işlevsel ve estetik ürünlerini 100’den fazla ülkeye gönderiyor. Türkiye’de bulunan iç mimar ve dekoratörlerin de ilk tercihi olan Kale Seramik, dünya devi olma yolunda ilerliyor.

Geleneksel Türk Tarihi Kale Seramik Karolarında

Uzun ve köklü bir geçmişe sahip olan Türk geleneğini karolarına ustalıkla yansıtan Kale Seramik, benzersiz tasarımlarıyla eşsiz mekânlar yaratıyor. Geleneksel desenlerinin yanı sıra başarılı tasarımcıları ile modern tarzda da etkileyici seramikler üreten firma, mimar ve dekorasyon uzmanlarının tüm ihtiyaçlarını gözetiyor.

 

Kale Seramik’in birbirinden farklı koleksiyonları, en farklı projelerinizde dahi yardımcınız olacak. Örneğin Kale Seramik Orientile Koleksiyonu Rumi Serisi ile duvarlarınızda bir hattatın dokunuşlarına yer verebilir, mekânınızda saray havası oluşturabilirsiniz. Diğer yandan Kale Seramik Santorini koleksiyonu ile Akdeniz’in ışıltısını tasarımınıza yansıtabilirsiniz.

 

Mutfak, banyo, iç/dış mekân kaplama, yer ve duvar başta olmak üzere, istediğiniz her alanda kullanabileceğiniz seramikler, Kale Seramik güvencesiyle sizlere sunuluyor. Kale Seramik’in ürün çeşitliliği ve farklı tarzları ile yaratıcı ortamlar oluşturmak sizin elinizde.

 

Adnanlar, En İyi Markaların Buluştuğu Adres

Kale Seramik, birbirinden etkileyici ürünleri ile Adnanlar’da sizlerle buluşuyor. Kale Seramik gibi sektöründe öncü olmuş, kaliteye ve tasarıma gönül veren yerli markaları Adnanlar’da bulabilirsiniz.

 

Farklı ve yaratıcı bir projeye imza atmak istiyorsanız ya da amacınız sadece kaliteli bir ortam yaratmaksa olmanız gereken adres Adnanlar’dır. Adnanlar, dünya markalarını bir araya getiren, hizmette sınır tanımayan ender mağazalardan biridir. Adnanlar’a gelmeden projenizi tamamlamayın. Muhteşem tasarımlar ortaya çıkarmak sizden, en iyi ürünü sunmak Adnanlar’dan.