Banyo Dolabı

Banyo Dolabı

Banyo Dolabı Grubumuz,

Banyo dolabınızın tarzı, banyonuzun tarzını oluşturur. Tarz ve boyut seçimi o kadar önemlidir ki, ufak değişiklikler banyonuzda büyük farkındalıklara sebep olabilir. Bu yüzden, banyo dolabı seçmek, banyo seçmekten çok daha fazla titizlik isteyen bir iştir.

 

Banyo, yorucu bir günün ardından tüm yorgunluğumuzu attığımız, günlük ihtiyaçlarımızı giderdiğimiz ve bakımımızı yaptığımız yerdir. Bu yüzden bize sağladığı atmosfer oldukça önemlidir. Banyodaki düzeni sağlamak, gözümüze hitap eden ve ihtiyaçlarımıza yanıt veren dolaplara yer vermek önemlidir.
Banyo dolapları, birbirinden değişik modelleri ve tarzlarıyla, belirleyeceğiniz projeye en uygununu seçmeniz oldukça kolay.

artelinea banyo dolabı
etrusca banyo dolabı
falper banyo dolabı
glass-design banyo dolabı
ideal-bagni banyo dolabı

BANYO DOLABI SEÇİMİ HASSASİYET İSTER

Banyo dolapları birçok malzemeden yapılabilir. Fakat oldukça ıslak ve rutubetli bir yer olan banyo için suya dayanıklı malzeme ve boyalarla yapılmış mobilyaları tercih etmemiz gerekir. Kaliteli, su dayanıklı aynı zamanda estetik modelleri üreten firmalar, koleksiyonlarında genellikle özel tasarım dolaplara yer vermektedir.

 

Banyonuzun sizden bir parça taşımasını ve uzun süre dayanıklılığını kaybetmemesini istiyorsanız Adnanlar’da bulunan İtalyan markalarına göz atmalısınız.

 

Banyo dolabı seçerken dikkat etmeniz gereken bir diğer husus ölçü ve renk olacaktır. Banyonuza uygun ölçüde ve renkte yaptıracağınız dolaplar, ortaya çok daha iyi bir sonuç çıkaracaktır. Özellikle aydınlatma ile sağlayacağınız dinlendirici ve hoş etkiler, banyonuzu tam da olmak isteyeceğiniz yer haline getirecektir.

 

Yeni bir banyo yapmak için veya banyonuzu değiştirmek için daha fazla beklemeyin. İç mimar ve dekorasyon uzmanlarının uğrak adresi olan Adnanlar ile son moda banyo dolaplarına göz atın.

 

Size birbirinden şık ve özgün banyo dolabı modelleri sunan Adnanlar, banyonuza İtalyan estetiğini getiriyor. Başarılı tasarımcıların; malzeme, motif ve aksesuar seçimlerine göz atabileceğiniz yer olan Adnanlar, banyonuz için kaliteli ve şık seçenekler sunuyor.

 

ADNANLAR İLE BİRBİRİNDEN ŞIK BANYOLAR OLUŞTURUN

 

Banyo dolapları ve banyoya dair her türlü malzeme ve aksesuarı bulabileceğiniz yer olan Adnanlar, size İtalya başta olmak üzere dünyanın en seçkin markalarını sunuyor. Garanti ve kalite güvenceli ürünler ile istediğiniz tasarım ürüne, istediğiniz projede yer verebilirsiniz.

 

Birbirinden estetik, özgün ve şık banyo dolabı modelleri sunan Adnanlar, size uygulama ve nakliye hizmeti de sağlıyor. İç mimar ve dekorasyon uzmanlarının tercihi olan Adnanlar, İzmir’de hizmetinizde.