Banyo Dolabı

Falper : Banyo Dolabı

Falper - Banyo Dolabı

Falper, Banyo Dolabı

Banyonuzun kişiliğinizi yansıtması ve sadece size özel olması için tasarlanmış ürünler sunan Falper Banyo Dolapları, mimariye yön veren çalışmalar ortaya koyuyor. Dünya çapındaki mimar ve dekorasyon uzmanlarının yakından takip ettiği marka, farklılık ve kaliteyi ön planda tutuyor.

 

Banyoyu bir dışavurum olarak kabul eden, ona sanatsal değer yükleyen Falper Banyo Dolapları, kişiliğinizi yansıtan farklı tasarımlarıyla banyonuza şıklık katıyor. Orijinal dokunuşlarla, modern ve zarif bir nitelik kazandırılan banyo dolaplarına, tek tek üretilen banyo aksesuarları eşlik ediyor. Böylece, sadece sizin sahip olabileceğiniz, benzersiz banyolar, evinizdeki yerini alıyor.

“Bu Benim Banyom”

“It’s My Bathroom” sloganıyla yola çıkan Falper Banyo Dolapları, sadece size at olan, hayata bakış açınıza dair izler taşıyan dolaplar ve banyo aksesuarları üretir. Her daim yaratıcılıktan ve şıklıktan yana olan mimar ve dekorasyon uzmanlarının tercihi olan marka, görülmeye değer tasarım ve ürünleriyle rakiplerine fark atıyor.

 

Üretiminde gelişmiş malzeme işleme teknolojisini kullanan Falper Banyo Dolapları, ürünlerini bir terzi gibi özel ve ince işçilikle işliyor. Estetik kadar doğaya da önem veren firma, su bazlı tahta kullanıyor. Tüm kullandığı malzemeleri doğaya geri kazandırılabilir nitelikte olan firmanın, tüm ürünleri ekoloji sertifikasına sahip.

 

Tasarımcıları, mimarları, yaratıcıları ve esnafının uyum içinde ve tam anlamıyla bir İtalyan ailesinin tüm değerlerine sahip olan firma, her çalışanının ürüne kendi kimliğinden bir parça kattığını söylüyor. Bu sayede ortaya İtalya sanatından esinlenilmiş, gerçek hayatlardan bir parça taşıyan muhteşem ürünler ortaya koyuyor. Dünya çapında tercih edilen banyo markalarından biri olan Falper Banyo Dolapları, kalitesi ve kendine özgü tarzıyla görenleri ve kullanıcılarını büyülüyor.

 

Bir Banyo Yaratmadan Önce Adnanlar’a Uğrayın

Falper Banyo Dolapları, tüm koleksiyonları ve tasarımları ile Adnanlar’daki yerini aldı. İtalya başta olmak üzere tüm dünyanın mimariye gönül vermiş firmalarını bir araya toplayan Adnanlar, siz mimar ve dekorasyon uzmanlarının tüm ihtiyaçlarına yanıt veriyor. Uygulama ve transfer kolaylıklarının yanı sıra tasarım ürünlerle de size fikir veren Adnanlar, eşsiz ortamlar yaratmanız için her daim size destek oluyor.

 

Adnanlar ile tasarımlarınızdaki tüm sınırları kaldırabilirsiniz. Çünkü her biri orijinal olan ürünleri yalnızca Adnanlar’da bulabilirsiniz. Adnanlar, iç mimaride öncü olan marka ve ürünleri tek çatı altında topluyor. Adnanlar’a gelmeden tasarımınıza karar vermeyin.