Nobili - Armatür

Armatür

Armatür Grubumuz,

Banyo, mutfak ya da bahçenizde fark yaratmak istiyorsanız Adnanlar çatısı altında bulunan dünya markalarının özel armatür tasarınlarına göz atın. Aradığınız estetik, teknoloji ve kaliteyi Adnanlar’da bulacaksınız.

 

Banyonuzda, mutfağınızda ya da başka bir alanda suyun çıkışını kontrol eden aparatların tasarımları, vitrifiye ürünlerinize ve banyonuzun tasarımına uyum sağlamalıdır. Ayrıca maksimum memnuniyet için su tasarrufu sağlayan, suyu anında sizlerle buluşturan teknolojik sistemlere sahip ürünler tercih edilmelidir. İtalyan tasarımının estetik ayrıntılarını taşıyan, Avrupa kalitesi ve teknolojisiyle donatılmış son model ürünler, banyonuza değer katacaktır.

dornbracht armatür
geberit armatür

BİR SANAT İŞİ

Kıvrımdaki ayrıntıları, düğmelerinin şekli ile size ayrıcalıklı bir banyo keyfi yaşatan tasarım harikası ürünlerin Adnanlar ile ulaşabilirsiniz. Çeliği sanata dönüştüren başarılı tasarımcıların çalışmaları, banyonuza sanatsal bir atmosfer kazandıracak ve keyifle kullandığınız bir alana dönüştürecektir.

 

Gelişmiş armatür sistemleri, su tasarrufu yaparak çevreye katkıda bulunmanızı sağlar. Ayrıca anında tepki veren sistemler, daha hijyenik ve kolay bir kullanıma sahip olmanıza yardımcı olur. Musluk, duş başlığı, tuvalet sistemleri gibi alanlarda kullanılan, banyonuzun ve mutfağınızın en fazla kullandığınız bölümüdür. Bu yüzden dayanıklı ve kaliteli olması önemlidir.

 

En küçük ayrıntının dahi bir tasarıma çok şey kazandıracağının farkında olan başarılı tasarımcılar, mekânınızın havasını anında değiştirecek dizaynlara imza atıyor. Bu özgün dizaynları, dünya markalarının güvencesiyle sizlere ulaştıran Adnanlar, unutulmaz ortamlar yaratmanızın yollarını açıyor. Dünya markalarının benzersiz koleksiyonlarıyla tanışmak ve sanatsal dizaynlarına evinizde yer vermek için Adnanlar, uğramanız gereken tek adres olmalıdır.

ÖZEL TASARIMIN ADRESİ, ADNANLAR

Özel tasarımları, dünya markalarının güvencesi altında ayağınıza getiren Adnanlar, iç mimar ve dekorasyon uzmanlarının vazgeçilmez adresi konumunda yer alıyor. Sanatsal dokunuşlar barındıran, tasarımıyla hem geleneksel hem de çağdaş bir yapıya sahip olan armatür ürünleri, Adnanlar ile evinize geliyor.

 

İtalya başta olmak üzere isim yapmış tüm dünya markalarını sizlere ulaştıran Adnanlar, kaliteli ve estetik anlayışına yeni bir boyut kazandırıyor. Armatür ürünlerinize karar vermeden önce Adnanlar’a uğrayın. Size fikir veren, aradığınız estetiği ve kaliteyi sunan ürünleri ancak Adnanlar’da bulabilirsiniz.