Nobili - Armatür

Nobili Armatür

Nobili Armatür

Şıklığı görülür görülmez göze çarpan, kullanım kolaylığı ve teknolojisiyle dünyanın tercih noktası olan Nobili Armatür, Adnanlar aracılığıyla siz kaliteyi arayanlar ile buluşuyor. Birbirinden estetik koleksiyonları ile mimar ve dekorasyon uzmanlarının vazgeçilmezi haline gelen marka, paslanmaz çeliği sanata dönüştürüyor.

 

Basit bir musluğu sanatsal bir objeye dönüştürmekte uzman olan marka, birbirinden fonksiyonlu ürünleriyle dünya tarafından büyük beğeni ile takip ediliyor. Şimdilerde 60. yaşını kutlayan firma, yıl dönümüne özel koleksiyon ve uygulamalarıyla müşterilerine muazzam deneyimler yaşatıyor.

 

Nobili Armatür, suyun can bulduğu sistemleriyle, siz estetik ve kaliteden yana olan tasarımcılar için çalışıyor.

İtalyan Estetiğini Tüm Ayrıntılarına Yansıtan Firma

İleri teknoloji kullanarak, uzun yıllar dayanıklılığını koruyan musluklar üreten Nobili Armatür, sizlere “az su, çok verimlilik” esasına uygun bir teknoloji sunuyor. Anında tepki veren Armatürler, kalitesiyle size benzersiz bir musluk deneyimi sunuyor.

 

Ayrıntılara önem veren ve görünümü etkileyici ürünleri, başarılı tasarımcılar tarafından dizayn edilen Nobili armatürleri, iç mimar ve dekoratörlerin tüm ihtiyaçlarını karşılıyor. Seçkin ve kaliteli mekânların olmazsa olmazı olan bu armatürler, birbirinden estetik koleksiyonlar eşliğinde sizlere ulaşıyor.

 

Çevreye ve doğal kaynaklara son derece saygılı olan firma, her ürününü ekosisteme uygun şekilde üretiyor. Yaptığı uygulamalarla gelecek nesillere daha iyi bir dünya bırakabilmenin önemine vurgu yapan marka, tasarrufu her ürününün olmazsa olmaz özelliği olarak görüyor.

 

Bir musluktan beklediğiniz her özelliği Nobili Armatür’de bulabilirsiniz. Fonksiyonelliği ve özel tasarımlarıyla, beklentilerinizin ötesinde ürünler sunuyor.

 

Adnanlar Projenizin Tüm Ayrıntılara Önem Veriyor

Dünyanın başarılı markaları tarafından üretilen estetik ve kullanışlı armatürleri Adnanlar’da bulabilirsiniz. Adnanlar ile kaliteyi olmazsa olmazı haline getirmiş, özel tasarım koleksiyonları sunan ve dünya markası olmayı başarmış firmaların ürünlerine ulaşabilirsiniz. Tasarımlarınızın neye ihtiyacı olduğunu çok iyi bilen dizayn uzmanları tarafından oluşturulmuş ürünler, sadece Adnanlar’da.

 

İç mimar, dekoratör ve teknik elemanların ihtiyaçlarını fazlasıyla karşılayan Adnanlar, uygulama ve nakliye hizmeti de veriyor. Hayalinizde oluşturduğunuz mükemmel mekânlar artık imkânsız değil. Siz yeter ki tasarlayın, istediğiniz ürünü bulmayı Adnanlar’a bırakın.

İndirilebilir Autocad DWG ve PDF  formatında dosyalar