Catalano - Vitrifiye

Catalano Vitrifiye

Catalano - Vitrifiye

Catalano Kusursuz Vitrifiye

Anında farkedilen kalitesi, ince ayrıntılara sahip tasarımları ve göz alıcı dokusu ile banyonuza nitelik kazandıracak çok özel bir vitrifiye markası: Catalano Vitrifiye

 

Küçük dokunuşlarla şekillendirilmiş tasarımlar, benzersiz bir tasarım özelliği taşıyor. Monte edilen yere anında uyum sağlayarak, muhteşem bir görünüm kazandıran bu vitrifiye ürünleri, banyonuzun ev sevdiğiniz malzemesi olacak.

 

Mimar ve tasarım uzmanlarının İtalya’daki tek tercihi olan marka, 1967 yılından bu yana ürün ve hizmet üretiyor. Günde 1.500’e yakın parça üretim kapasitesine sahip olan firma, İtalya’nın en büyükleri arasında. Seçkin ve özgün ürünleri ile mimar ve dekorasyon uzmanlarını büyüleyen Catalano Vitrifiye, konusundaki tecrübesiyle de beklentilerinizin ötesinde tasarımlar ortaya koyuyor.

Tasarımı Ve Kaliteli İle Maksimum Memnuniyet

Uluslararası bilinirliğe sahip olan Catalano Vitrifiye, İtalya’nın estetik anlayışını dile getiren vitrifiye ürünleri sunuyor. Tasarınların yuvarlak ve kare yapıları, sadelik ve şıklık ön planda tutularak tasarlanmış. Banyo ve tuvaletlerinin özel olmasını isteyen tasarımcıların tercihi olan marka, üretimi sırasında son teknoloji robot sistemlerini kullanılıyor. Az enerji ile çok üretim prensibini benimsemiş olan Catalano, doğada hemen çözünebilen hammaddeleri kullanıyor. Dayanıklılığı ile rakiplerine fark atan bu vitrifiye ürünleri, kullanıcılara maksimum memnuniyet sunuyor.

 

Geleneksel yüzeylerden farklı olarak kir tutmayan ve bozulmayan bir seramik yapısına sahip olan ürünler, teknoloji ile son derece dayanıklı ve düzgün yapıdadır. Su israfını da önleyen bir yapıya sahip olan bu ürünler, kolay temizlenebilir ve yüksek performans sağlayan bir yapıya sahip.
Her geçen gün araştırma ve geliştirme faaliyetleri ile daha az su tüketimi ve daha iyi teknoloji için çalışan Catalano firması, tüm nitelikli dünya markalarının buluştuğu Adnanlar ile sizlere ulaşıyor.

 

Adnanlar İle Teknoloji Ve Çevreye Duyarlılık Bir Arada

Catalano Vitrifiye gibi; kalite, teknoloji, estetik ve çevreye duyarlılığı bir arada sunan en seçkin markalar Adnanlar’da bir araya geliyor. Siz yeni ortamlar yaratırken, Adnanlar en iyi ürünü size sunmak için en iyi dünya markalarını araştırıyor. Dünyanın tercihi olan İtalyan iç mimari tasarımlarını ayağınıza getiriyor. Mimar ve dekorasyon uzmanlarının vazgeçilmez adresi Adnanlar, harika ortamlar yaratmanız için kusursuz ürünleri tek çatı altına topluyor.

İndirilebilir Autocad DWG ve PDF  formatında dosyalar