Casalgrande Padana - Seramik

Casalgrande Padana Seramik

Casalgrande Padana - Seramik

Casalgrande Padana Granit ve Seramik

Seramik ile tahmin edemeyeceğiniz derecede iyi tasarımlar çıkarabilirsiniz. Nasıl mı? Elbette size ürünleri ve tasarımlarıyla ilham veren bir firma olan Casalgrande Padana ile. Granprix Tasarım Ödülü’nü kazanan, çılgın tasarımcıların ürünleriyle anıtlar ortaya çıkardığı, İtalya menşeili seramik firması ile tanışın.

 

Tasarımın hayalden de öte bir şey olduğunu düşünenlere özel, muhteşem dokulu seramiklerin markası Casalgrande Padana, kalite ve farklılık arayanlara hitap ediyor. Ortaya koyduğu projelerle seramikle yapılacak tasarımların sınırsız büyüklükte ve şekilde olabileceğini kanıtlayan marka, dünyanın en bilinen seramik firmaları arasında yer alıyor.

İstediğiniz Etki, İstediğiniz Mekânda

Renk, sıva, mermer, tahta, granit, taş ve metal etkilerini verebilen ürünleri ile mimar ve tasarım uzmanlarının ilk tercihi olan Casalgrande Padana, kalitesi ve özel üretim avantajıyla tasarımınıza büyük katkı sağlıyor.

 

İster yerde, ister duvarda, ister dış mekânda kullanabileceğiniz birbirinden etkileyici seramik çeşitleri ile mimar ve dekorasyon uzmanlarının tercihi olan tasarımlar, ürünlerinin kullanımını tamamen sizin yaratıcılığınıza bırakıyor. Dileyen tasarımcının anıt dahi yapabildiği Casalgrande Padana seramikleri, ilham kaynağınız oluyor.

 

2015 EXPO organizasyonunda, Çin’de yapılan bir anıtın Casalgrande Padana ürünleri ile inşa edilmesi, seramiğin her alanda rahatlıkla kullanabileceğini kanıtladı. Sizler de sınırlarınızı aşabilir, projelerinizin iç ve dış mekânlarında bu kaliteli ve tasarımcıyı ön plana tutan markayı kullanabilirsiniz.

 

Banyoda, mutfakta ya da işyerinizin zemininde kullanacağınız bu özel seramikler ile sizler de estetik ve örnek mekânlar oluşturabilirsiniz. Birbirinden gösterişli seramikler dizaynınızın en göz alıcı parçası olacak. Ürün ve güvence Casalgrande Padana’dan, hizmet Adnanlar’dan, yaratıcılık sizden…

 

Yaratıcılığınızı Adnanlar İle Keşfedin

Adnanlar, bu özel seramikleri yine özel tasarımcılar için getirdi. Mekânlarında fark yaratmak isteyenlerin adresi Adnanlar, size özel uygulamaları ve hizmetleriyle daima tercih noktalarının başında geliyor.

 

Hayalinizdeki tasarımı hayata geçirmek, Adnan ile çok daha kolay. Uygulama ve nakliye desteği veren Adnanlar ile size sadece birbirinden kaliteli ürünlerin arasından tercih yapmak ve yaratıcılığınızı kullanmak kalır.