Doortech - Kapı

Doortech Kapı

Doortech Duvar İçi Sürme Kapı Sistemleri

Duvarınızda gizlenmiş bir kapı, size yer ve zaman kazandırır. Uzun ömürlü ve estetik sürme kapı konusunda uzmanlaşmış bir dünya markası olan Doortech, Adnanlar ile ayağınıza kadar geliyor. Mekân tasarımlarına yaratıcılık katmak isteyen mimarların tercihi olan bu sürme kapılar, kullanım kolaylığı ve şık görünümü ile göz dolduruyor.
Her daim farklının peşinde olanların adresi Adnanlar’da bulabileceğiniz Doortech, sürme kapı konusunda dünyaya kendini kanıtlamış markalar arasında yer alıyor.

 

Doortech, gösterişli modelleri ve kaliteli sürgü sistemleriyle, seçkin mekânlara özel üretilmiştir. Birçok model ve renkte üretilen sürme kapılar, iki yaşam alanınızı birleştiren benzersiz bir sistemdir. Kullanım kolaylığı ve yer kazanımı avantajlarına sahip olan bu sistem, mekânınıza farklılık katacak.

 

Mimar ve iç mimarların tasarımlarında vazgeçemedikleri sistemlerden biri olan Sürme Kapı Sistemleri, alanında konfor ve estetik arayanlar için üretilmiştir. Yoğun kullanılan bir geçişe sahipseniz ya da daha fazla eşyaya yer ayırmak istiyorsanız sürme kapı sistemi tam size göre. Adnanlar’a gelerek Doortech güvencesiyle bu kullanışlı sisteme sahip olabilirsiniz.

Dekoruna Yaratıcılık Katmak İsteyenler İçin

Kapınızın içe veya dışa doğru değil de, duvarın içine doğru açılması yaşadığınız alana hem yaratıcılık hem de kullanım kolaylığı sağlayacaktır. Tüm kapılarınızı bu sistemle yapabileceğiniz gibi, bahçeye açılan kapınızda da bu sistemi kullanabilirsiniz. İki güzel alanı ustalıkla birleştiren bu sistem, Doortech tarafından, tüm dünyanın ihtiyacını karşılayacağı şekilde üretiliyor. Çocuklu aileler için de oldukça uygun bir kullanıma sahip olan sürme kapı sistemleri, siz rahatlık ve farklılık isteyenler için üretildi. Modasının hiçbir zaman geçmediği bu kapı sistemleri ile uzun yıllar sürme kapının rahatlığından faydalanabilirsiniz. Doortech Duvar İçin Sürme Kapı Sistemleri ile estetik ve işlevsellik bir arada.

 

Estetik Ve Kalitenin Adresi: Adnanlar

Dekorasyon konusunda sektöre adını altın harflerle yazdıran dünya markalarını, tek çatı altında ancak Adnanlar’da bulabilirsiniz. Mimar ve dekorasyon uzmanlarının gerçek adresi olan Adnanlar, sizlere en kaliteli ve en estetik ürünleri sunmaya devam ediyor. Seçkin markaların, benzersiz ürünlerine ulaşmak, artık zor değil. Adnanlar, tüm dünyanın estetik ve kalite tercihini ayağınıza getiriyor. Onlarca ürün, yüzlerce model, binlerce renk Adnanlar’da.

İndirilebilir Autocad DWG ve PDF  formatında dosyalar