Seramik

Seramik

SERAMİK

İç mimari ve dekorasyonda fark yaratan seramik, dekoratörlerin vazgeçilmez malzemeleri arasında yer alıyor. Sınırsız renk ve desen alternatifine sahip olan malzeme, kullanım alanının genişliği ile de iç mimarların tercih noktası oluyor. Duvar, yer, dış cephe kaplama, bahçe, banyo ve mutfak gibi alanlarda rahatlıkla kullanabileceğiniz bu malzeme, kolay temizlenebilir yapısıyla son kullanıcıların da sıklıkla tercih ettiği seçeneklerden biri.

 

İlk kez Anadolu topraklarında, M.Ö. 6000 yılında kullanılmaya başlanmıştır, estetik duruşu ve kolay kullanımıyla uzun yıllar dekorasyonda tercih edilen malzemelerin başında geliyor. Parlak ve mat çeşitleri, yer ve duvar alternatifleri gibi birçok şekil ve türde üretilirler, doğru ürün seçildiğinde ve doğru uygulama yapıldığında uzun süre mekanınızda kalıyor ve dayanıklılığını koruyor.

atlas concorde
bisazza
padana
domus-linea seramik
italgraniti seramik
kaleseramik seramik
mutina
novabell

EKOLOJİK BİR MALZEME

“Fırınlanmış toprak” olarak da tanımlanabilen seramiğin kaliteli olması adına içeriğinde kullanılan ham maddeler büyük önem taşıyor. Kil, kaolen, kuvars gibi doğadan elde edilen maddelerden oluşturulan seramik, öncelikle hamur haline getirilir. Daha sonra 1100 derecelik fırında sertleşinceye kadar pişirilir. Ham maddeleri, doğadan elde edildi için sağlık açısından hiçbir zararı yoktur. Aynı zamanda seramik, ekolojik bir inşaat malzemesidir.

Tasarımcıların, her karosuna büyük bir incelikle çizdikleri desenler, mekânınıza istediğiniz etkiyi oluşturmanıza yardımcı oluyor. Her renge ve tarza uygun seramikleri, kendinize özel tasarlayabilir ve mekânınızda istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. Mekânınıza desenleri ile geleneksel bir hava katabilir veya taş, granit, ahşap gibi doğal etkilerle modern bir hava kazandırabilirsiniz.

 

DÜNYACA ÜN YAPMIŞ İTALYAN TASARIMLARI ADNANLAR’DA

En kaliteli malzemeleri kullanan ve tasarımlarıyla büyüleyen İtalyan Seramik Firmalarına Adnanlar ile ulaşabilirsiniz. Ayrıca tüm dünyada marka olmuş, dünya çapındaki iç mimar ve dekorasyonun uzmanlarının tercih ettiği markaları Adnanlar’da bulabilirsiniz.

 

Son dönemlerde kullanımı artan bu malzeme ile sizler de parmakla gösterilen projelere imza atabilirsiniz. Adnanlar’da bulunan özgün ve size özel tasarımlara mutlaka göz atın.

 

Adnanlar, seçkin ve unutulmaz bir proje ortaya koymanız için çalışır. Tasarım ve kaliteyi öncelikli hale getiren Adnanlar, estetik ve sanatsal ortamlar oluşturmanıza yardımcı olur. Eşsiz ürünleriyle size fikir vererek, uygulama ve nakliye hizmetleriyle tüm engellerinizi ortadan kaldırır.