Albed kapı

Albed, Pervazsız Cam Kapı

Albed kapı

ALBED, Kapı

1964 yılından bu yana tasarımları tüm dünya tarafından kullanılan Albed, pervasız cam kapı modelleriyle hem kullananları hem de görenleri büyülüyor. İç mekân kapılarında devrim yaratan Pervasız Cam Kapılar, tasarımlarının her noktasında sadenin asaletine sahip olmak isteyenler için üretildi.

Ofis içinde seperatör olarak veya giyinme odasını yatak odasından ayırmak için kullanabileceğiniz Albed Pervazsız Cam Kapılar, sadeliği ve şıklığı ön planda tutmak isteyenlere hitap ediyor. Ünlü tasarımcılar tarafından tasarlanan kapılar ve kapı aksesuarlarıyla, dünyanın cam kapı tercihi olan marka, tasarımınıza çağ atlatıp çok daha modern ve seçkin bir nitelik kazandırıyor.

Mekanınıza Şık Bir Hava Katmaya Kapınızdan Başlayın

Mekânınıza daha girerken vereceğiniz şıklık algısı ile muazzam bir ortamın başlangıcını oluşturun. Tasarım harikası bu pervazsız kapılar, size her noktada ilham verecek ve ortamınıza seçkin bir hava katacaktır. Ayrıca Albed pervazsız kapılar, güvenliği ve dayanıklılığı ile rahat bir kullanıma sahip.

 

Alüminyum üretimi ile faaliyetine başlayan Albed firması, İtalya’nın göz alıcı sanat olgusunu ayağınıza getiriyor. Yüksek kalitesini uzaktan dahi hissettirebilen bu eşsiz kapılar, mimar ve tasarım uzmanlarının vazgeçilmez seçenekleri arasında yer alıyor. Üretimi sırasında kullanılan hammadde ve aparatları, çevreye dost ve tüm dünya tarafından beğenilen bir yapıya sahip. Birçok ürününde tasarım ve kalite ödülü alan firma, Adnanlar ile farklı ortamlar yaratma çabasında olanlara ulaşıyor.

 

Kapının sadece bir araç olmadığını, bir prestij işareti olduğunu kanıtlayan tasarımlar, açıp kapama eylemine dahi tarz ve anlam kazandırıyor. Modern ve sade bir yapıya sahip olan bu ürünler, siz tasarım uzmanlarının hayalindeki tasarımlar için var.

 

Kapının Da En Seçkini Adnanlar’da

 

Kapı ve seperatör konusunda başarısını tüm dünyaya kanıtlamış olan Albed, Adnanlar ile siz tarz sahibi tasarımcılara ulaşıyor. Her aparatı ile bir tasarım harikası olan Alped pervazsız cam kapılar, çeşitli malzeme ve modeldeki ürünleriyle Adnanlar’da.

 

Eksiksiz ortamlar ve kusursuz tasarımlar için tek adres olan Adnanlar, sizi dünya markalarının eşsiz ürünleriyle buluşturuyor. Her biri tek başına bir tasarım olan ürünler ile unutulmaz ortamlar yaratmak artık çok zamanınızı almayacak.

 

Siz de mekânınızda veya tasarımlarınızda fark yaratmak istiyorsanız Adnanlar’daki markalara ve ürünlere göz atın. Hayalinizin ötesindeki dekorasyona Adnanlar ile ulaşın.

İndirilebilir Autocad DWG ve PDF  formatında dosyalar