ARTE LINEA - Banyo Dolabı

ARTE LINEA, Cam Banyo Dolabı

ARTE LINEA - Banyo Dolabı

Cam Banyo Dolapları, ARTE LINEA

Günün stresini atmak ve rahatlamak için kullandığımız banyolarda yer alan yanlış ve estetik olmayan malzemeler hayatımıza olumsuz etki edebilir. Arte Linea banyo dolapları ise size sadece huzur, mutluluk ve estetik sunar. İtalyan şıklığını ve kalitesini doğrudan yansıtan marka, görür görmez etkileneceğiz bir yapıya sahip. Tasarımı ve işlevliği ile göz dolduran bu eşsiz dolaplar, banyonuzun en sevdiğiniz parçası olacak. Birçok çeşidi ve konsepti bulunan ile mekânınızın genelinde oluşturduğunuz konsepte kolaylıkla uyum sağlayacak.

 

İçeriğinde kullanılan çok özel malzemelerle, benzersiz bir dokuya sahip olan Arte Linea Cam Banyo Dolapları, farklılığını hemen hissettiren nitelikte. Sanatı banyonuza kadar getiren bu eşsiz banyo dolapları, aradığınız ilham verici etkiyi sizlere sunuyor. Mimar ve dekorasyon uzmanları tarafından sıklıkla tercih edilen marka, dünyanın en seçkin banyolarını süslüyor.

Arte Linea İle Banyonuza Estetik Geliyor

1962 yılından bu yana banyo dolabı üreten Arte Linea, konusundaki uzmanlığını tüm dünyaya kanıtlamış durumda. Neredeyse tüm ülkeler tarafından aranan ve istenen bir marka olma özelliği taşıyan tasarımlarını geliştirmeye devam ediyor. Tasarım harikası sözcüğünün hayat bulmuş hali olan Arte Linea Cam Banyo Dolapları, her tarza uygun farklı yapılarıyla, zevkinize en uygun dolabı seçmenizi kolaylaştırıyor. Kristal, cam ve seramik gibi malzemelerin kullanılarak özel bir doku yaratıldığı dolapların patenti, Arte Linea markasına ait. Başarılı mimar ve uzmanların vazgeçilmez banyo malzemesi olan marka, Adnanlar ile evinize geliyor.

 

Banyo dolapları ve banyo dolap aksesuarları konusunda uzman olan marka özel malzeme ve renk seçenekleriyle tasarımı zevkinize göre oluşturabiliyor. Böylelikle size sadece hayalinizde banyoyu tasarlamak kalıyor.

 

Özel Banyo Dolaplarının Adresi: Adnanlar

 

İtalyan estetiğine ve kalitesine güvenen Adnanlar, dünyaca ünlü markaları, mimar ve tasarımcılarla buluşturuyor. Malzemesi, tasarımı, dokusu; kısacası her yönüyle farklılık yaratan Arte Linea banyo dolaplarını, sizlere tüm modelleriyle sunuyor.

 

Seçkin mimarinin vazgeçilmez adresi Adnanlar, mimar ve dekorasyon uzmanlarına her daim en iyiyi sunmak için çalışıyor. Sizler yeter ki, hayal edin ve tasarlayın. Adnanlar’da aradığınız kaliteyi, rengi ve şekli rahatlıkla bulabileceğinizden emin olabilirsiniz, hem de dünya markalarının güvencesiyle…

İndirilebilir Autocad DWG ve PDF  formatında dosyalar