Parke

Parke

LAMİNE PARKE

Mekânınızın ilk göze çarpan yerlerinden biri olan zemin, kaliteli olmalı ve tarzımı yansıtmalı diyorsanız, Adnanlar çatısı altında toplanan parke markalarının ürünlerine bir göz atın. Eminiz ki, bulunması zor sandığınız tasarım ürünlerine hiç zorlanmadan ulaşacaksınız.

 

Parke, uzun yıllar mekânınızda kalacağından kalitesi ve deseni oldukça önemlidir. Birçok tarza hitap etmeli ve dış etkenlerden olumsuz etkilenmemelidir. Bu yüzden seçim sürecinde, markanın üretim şekline ve tasarım anlayışına dikkat etmelidir. Birbirinden kaliteli ve estetik ürünlere Adnanlar ile ulaşabilirsiniz. Adnanlar, İtalyan’ın kusursuz dizayn anlayışıyla üretilmiş tasarımları mekanınıza getirir. Çevreye duyarlı ve sorun çıkarmayan ürünlere Adnanlar ile ulaşabilirsiniz.

friul parke
ideal-legno parke

DOĞANIN SUNDUĞU BENZERSİZ DESENLER

Laminat ve lamine olmak üzere ikiye ayrılan ürün, mekânınızda doğal ve sıcak bir atmosfer oluşturur. Laminat, talaş ve sıkıştırılmış kâğıttan üretilir. Dayanıklılık sınırı lamineye göre daha düşüktür. Genelde kaplama malzemesi olarak kullanılır. Lamine ise, gerçek ağaçtan üretilir ve desenleri ağacın doğal yapısını yansıtmaktadır. %100 organik malzemeden üretilir. Bu yüzden daha sağlıklı, daha dayanıklı, daha estetik ve daha pahalıdır.

 

İnsan enerjisini nötrleyen ve içerisinde hiçbir yabancı madde bulunmayan lamine ürünlerin, sağlık açısından hiçbir zararı bulunmamaktadır. Doğal malzemeden üretildiği için Lamine parke, desenleri ve ağaç rengi ile sıcak ve etkileyici bir atmosfere sahip olmanızı sağlar. Her türlü dekorasyon tarzına uyum sağlayan bu tasarımlar, çevreye duyarlı firmalardan temin edilmelidir. Budanmış ağaçların artıklarından üretim yapan veya kestiği ağacın yerine ağaç diken markalar tercih edilmelidir.

 

Ayrıca yüksek sesleri yutma özelliğine sahip olan Lamine parke, ortamınıza akustik bir yapı kazandırır. Uzun ömürlü, estetik ve kaliteli bir görünüm için vazgeçilmez bir malzeme olan ürün, iç mimar ve dekorasyon uzmanları tarafından da sıklıkla tercih edilir.

 

SAĞLIKLI, HER ORTAMA UYUM SAĞLAYAN ESTETİK

İtalya başta olmak üzere dünya çapında tercih noktası olan markaları tek çatı altında toplayan Adnanlar, size kaliteli ve estetik parkeler sunar. Gerçek ağaçtan üretilen, çevreye saygı duyan, doğal desenleri işleyen ve kaliteden yana olan markaları bulabileceğiniz yer olan Adnanlar, iç mimar ve dekorasyon uzmanlarına seçenek ve fikir sunar. Uygulama ve nakliye desteği de sunan Adnanlar’da tasarımınıza en uygun ürünü bulacaksınız.