Scrigno - Kapı

Scrigno Kapı

Scrigno Duvar İçin Sürme Kapı Sistemleri

Duvarın içine gizlenmiş bir kapı düşünün… Ne yer kaplıyor, ne de sizi açıp kapatmakla yoruyor. Üstelik dekoratif ve şık görünümüyle mekânınıza zenginlik katıyor. Sözünü ettiğimiz bu özel ürün; Scrigno duvar için sürme kapı sistemleri. Bu kapılar dekorunuzda hayatınızı kolaylaştıracak en önemli ürünlerden biri.

 

Sürme Kapı Sistemleri, modern ve kullanışlı yapısıyla hayatınızı kolaylaştıracak çok özel bir ürün. Yer kaplamayan, kolay açıp kapanabilir ve gösterişli yapısıyla, kullanırken size zevk verecek benzersiz bir kapı sistemi. Güzel mutfağınıza veya yemyeşil bahçenize açılan bir sürme kapı, mekanınızın en göz alıcı parçası olacak. Dünyanın duvar için sürme kapı markası Scrigno, kalitenin adresi Adnanlar ile sizlere ulaşıyor.

Yaratıcı ve Kullanışlı Sistemler

İki yaşam alanını büyük bir incelikle birleştiren duvar için sürme kapı sistemleri, kaliteli ve sağlam yapısıyla uzun yıllar kullanabileceğiniz bir yapıda. Dünyanın sürme kapı üreticisi olan Scrigno, kapılarında en kaliteli sürgü sistemlerini kullanıyor. Ürünlerini 20 yıl garanti kapsamında sunan firmas, mimar ve dekorasyon görevlilerinin ilk tercih ettiği markaların başında geliyor. Eğer evinize farklılık ve yaratıcılık katmak istiyorsanız.

 

Doğal görünümü ve eşsiz teknolojisiyle rahatlıkla kullanabileceğiniz bu kapı sistemleri, duvarın içine doğru açılarak sihirli bir kullanım sağlıyor. Yoğun bir iş temposuna sahipseniz, yaşam alanınızda daha fazla eşyaya yer ayırmak istiyorsanız ya da çocuğunuz için rahat kullanımlı bir sistemin rahat olacağına inanıyorsanız mutlaka Scrigno Sürme Kapı Sistemlerini kullanın. Kalitesinden ve estetik görünümünden ödün vermeyen modelleriyle evinize biçilmiş bir kaftan olan ürünler, dekorunuzun en sevdiğiniz bölümü olacak.

 

Sürme Kapı Sistemleri, yapacağınız yere göre özel olarak üretilir. Duvarınızın içine gömülebilen bu kapılar, size ekstra rahatlık ve alan kazandırır. Farklı ve estetik sürme kapı dizaynları için…

 

Sürme Kapı Modelleri İçin Adnanlar’a Bekleriz

Sadece Adnanlar ile ulaşabileceğiniz Scrigno Sürme Kapı Sistemlerine mutlaka göz atın. Eğer yaratıcı ve işlevsel bir alan oluşturmak istiyorsanız, aradığınız en farklı malzemeleri Adnanlar’da bulabilirsiniz. Adnanlar, dünya markalarının bir araya geldiği, kalite ve güvencenin adresidir. Mimarların ilk tercihi olan Adnanlar ile siz de eşsiz ortamlar yaratın.

 

Hayalinizdeki dekorasyona ulaşmak için Adnanlar’ın çatısı altında toplanmış dünya markaları ile tanışın. Kalite ve estetiğe ancak Adnanlar ile sahip olabilirsiniz.

İndirilebilir Autocad DWG ve PDF  formatında dosyalar