Kapı

Sürgü Kapı, Çelik Kapı

SÜRGÜ KAPI VE ÇELİK KAPI, GÜVENLİK VE DEKORUNUZ İÇİN

Mekâna açılan kapının ilk izlenimi verdiğini ve güvenli olması gerektiğini biliyoruz. Bunun için Adnanlar olarak, İtalya başta olmak üzere tüm dünyanın en seçkin sürgü kapı ve çelik kapı firmalarını sizlere ulaştırıyoruz. Adnanlar size kaliteli, estetik, sağlıklı ve en önemlisi güvenli seçenekler sunar.

 

Dekorasyon tarzlarına hitap eden, evinizdeki hava, ses, sıcaklık vb. sirkülasyonunu engelleyen sürgü kapı ve anahtarsız girilememe garantisi olan çelik kapı seçenekleri, dünya markalarının güvencesi ile sadece Adnanlar’da.

 

Bir kapının sadece mekâna açılan bir geçiş olmaktan çıkarıp, ona kişilik ve değer yükleyen tasarım ve niteliklere Adnanlar ile ulaşın. Sanatsal dokunuşlara sahip olan, muhteşem bir ilk izlenim veren, içiniz rahat ve güvenli bir şekilde yaşamınızı sağlayacak ürünler, onlarca çeşidiyle sizleri bekliyor.

torterolo kapı
albed kapı
doortech kapı
scrigno kapı

SEÇKİN BİR ORTAMA AÇILAN SEÇKİN BİR KAPI

Projenizi veya mekân tasarımınızı tamamladığınızda işiniz, bu başarılı mekâna açılan kapıyı seçmeye kalır ki açıldığı ortama uyum sağlamalıdır. Geniş bir alana sahip olduğundan, üzerine özel tasarım motifler uygulanabilir veya özellikle dar alanlarda sürgü kapı sistemleri tercih edilebilir.

 

Estetik ve mekân tarzına uygunluğunun yanı sıra hava ve ses geçirmeme özelliği de taşımalıdır. Çevreye zarar vermeyen hammaddelerden yapılmış olması bir diğer önemli unsurdur. Mekâna gelenlere tasarımın ilk izlenimini verecek olandır, seçimi, iç mimar ve dekorasyon uzmanlarının öncelikleri arasında yer alır.

 

Ürünler, birçok kilit sistemine sahiptir. Alt ve üst kilitler, ana kilidin haricinde bulunan güvenlik önlemleridir. Dünya çapında ürün ve hizmet üreten firmalar, artık anahtar dışında hiçbir araçla açılamama garantisi vermektedir. Bu da kaliteli ürün seçenlerin daha rahat ve güvenli yaşamasını sağlamaktadır.

Geniş ve yatay bir alana sahip olan duvarlara, birçok tarzda tasarım yapılabilmektedir. Sade, dokulu, kabartmalı ya da desenli gibi çeşitli stillerde üretilmektedir. Doğru mekâna, doğru ürünü seçmek tasarımınızın eksiksiz tamamlanması açısından büyük önem taşır.

 

ADNANLAR DÜNYACA ÜNLÜ MARKALARI SİZE ULAŞTIRIR

Adnanlar ile istediğini tarzı, istediğiniz kalitede kolaylıkla bulma imkânı sunar. Adnanlar, İtalya başta olmak üzere, dünya markalarının tasarım harikası tasarımları sizin için getirir. İtalyan estetiğini yansıtan, çevreye duyarlı malzemeler kullanan ve kalitesinden ödün vermeyen markaların adresi Adnanlar, size seçkin ürünler sunar.

 

İç mimar ve dekorasyon uzmanlarının uğrak adresi olan Adnanlar, her daim başarılı mekânlar üretme arzusu içinde olanlara sesleniyor. Ürünleriyle hem seçenek hem de fikir sunan Adnanlar, unutulmaz sanat eseri yaratmanın seçeneklerini sunuyor.