Domus Linea - Seramik

Domus Linea Seramik

Domus Linea - Seramik

Domus Linea, Cotto Seramik

Domus Linea, seramiğe çağdaş bir boyut kazandırarak iç ve dış mekânlarınıza zenginlik katıyor. Benzersiz projelerini görür görmez tasarımınızda yer vermek isteyeceğiniz bu seramikler, İtalyan kalitesi ve estetiği ile size yepyeni bir bakış açısı kazandıracak.

 

Kolay kullanımı, kaliteli görünümü ile artık tasarımların vazgeçilmez malzemesi olan seramik, farklı doku ve desen seçenekleriyle mekânınıza şıklık ve derinlik kazandırıyor. Domus Linea markası, oluşturduğu desenlerle seramiğe bambaşka bir boyut kazandırarak hem iç hem de dış mekânınıza nitelik kazandırıyor.

 

Tasarımlarında Cotto antik geleneğinden etkilenen Domus Linea, şimdiye kadar gerçekleştirdiği projelerle dünya çapında ün kazanmış markalar arasında yer alıyor. Başarısıyla İtalya’nın en bilinen seramik üreticileri arasında yer alan Domus Linea, her geçen gün tasarımlarına bir yenisini daha ekliyor. Bol seçenekli ve farklı kullanımlara açık ürünleriyle tasarımcıların gözdesi haline gelen firma, doğal taş, klinker ve seramik dokularıyla öncü rol oynuyor.

Domus Linea’nın Her Karosu Dünyada Tek

1960 yılında, tuğla üretimi ile faaliyetine başlayan firma, mekânlara daha estetik ve sanatsal bir boyut kazandırmak için, kısa sürede kendini geliştirerek seramik üretimine başladı. Üretim aşamasında seramik üzerine baskı için dijital sistem kullanan Domus Linea’nın her bir karosu dünyada tek olma özelliği taşıyor. Bu yönü ile tüm tasarımlarına adeta bir sanat eseri niteliği yükleyen marka, tasarım ve estetik konusunda dünyaya uzmanlığını kanıtlamış durumda.

 

Modern teknolojiyi antik motifler üretmek için kullanan Domus Linea, her ürününe ayrı bir anlam ve tarih yüklüyor. Büyülü ve göz alıcı ortamlar yaratmak için ideal olan Domus Linea seramikleri, mimar ve dekorasyon uzmanlarının ihtiyaçları ve kullanım şekillerine hitap ediyor.

 

İtalya’nın İç Mimaride Çığır Açan Ürünleri Adnanlar’da

Mükemmel desen ve dokulara sahip Domus Linea seramikleri, tasarımınıza zenginlik katacak ve ortaya iyi bir mekân koymanızı kolaylaştıracaktır. Domus Linea’nın muhteşem projelerini oluşturduğu seramikleri Adnanlar’da bulabilirsiniz.

 

Adnanlar, seçkin İtalyan markalarını bir araya getirerek tasarımınızdaki sınırları kaldırıyor. Son teknoloji ile üretilmiş, uygulaması ve kullanımı kolay, kaliteli ürün ve malzemeler Adnanlar ile siz mimar ve dekorasyon uzmanlarıyla buluşuyor. Mekânlarınıza ve tasarımınıza nitelik kazandırmak sizin elinizde.