Seramik

Novabell Seramik

Novabell Seramik

Firmalarını, “Bir seramik aşkı hikâyesi” olarak tanımlayan Novabell Seramik, 60 yıldan bu yana kaliteden ve estetikten ödün vermiyor. Her gün işleyişini, tasarımlarını ve teknolojisi geliştiren firma, geldiği son noktada, dünyanın başarılı seramik markalarından biri olmayı başarmış durumda.

 

Mekân tasarımını öne çıkaran parçaların başında gelen seramik, hem dokusuyla hem de desenleriyle oldukça tercih edilen malzemeler arasında yer alıyor. Novabell Seramik, kullandığı hammadde ve karolarına işlediği eşsiz desenlerle, tasarımınız için kusursuz bir malzeme sunuyor. Kalitesi ve dokusuyla göz dolduran bu seramikler, ortamınızın en seçkin parçalarından biri olacak.

Seramiğe Aşk Katan Firma, Novabell

Novabell Seramik, uzun yıllar seramiğe gönül veren, seramiğin dilinden anlayan ve onu kusursuz bir desenle sizlere ulaştırmayı hedefleyen bir firma. Her bir koleksiyonunu aşkla üreten firma, bu benzersiz sevginin verdiği ilhamla mükemmel dizaynlar ortaya çıkarıyor. İç mimar ve dekorasyon uzmanlarının görür görmez etkilendiği bu eşsiz ürünler, size aşkla tasarlanmış ortamlar sunmak için üretiliyor.

 

Yerde ve duvarda kullanabileceğiniz tasarım harikası seramikler, mekanınızda sofistike ve sanatsal bir hava yaratıyor. Özellikle tarihten esinlenilmiş bordürleri, kullanıldığı yere zenginlik ve değer katıyor. Genelde koleksiyonlarında doğal, zarif ve kadınsı dokulara yer veren Novabell Seramik, ışıltılı görünümüyle şık ve estetik mekânlar yaratmanıza yardımcı oluyor. Aynı zamanda kullanım kolaylığı ile size cazip ve pratik çözümler sunan marka, kullanır kullanmaz farkını hissedeceğiniz kalitede üretiliyor.

 

İtalya’da üretilen, prensipleriyle çevre dostu olan firma, sanata ve sanatçıyı daima ön planda tutuyor. Her koleksiyonuna bir hikâye ve anlam yükleyen başarılı tasarımcıları, aşkla üretmenin keyfini Novabell Seramik ile yaşıyor.

 

İç Mimar Ve Ustaların Gerçek Adresi, Adnanlar

Projenizde seramiğe yer vermek istiyorsanız, özel tasarım ve uygulama ayrıcalıklarından yararlanmak için mutlaka Adnanlar’a gelin. Adnanlar, kaliteli ve çevreye dost hammaddelerden üretilmiş seramikleri, dünya markalarının güvencesiyle size oluşturuyor. Özel tasarıma, şıklığa ve estetiğe önem verenlerin adresi olan Adnanlar, başta İtalyan tarzı olmak üzere tüm tarzlara hitap eden ürünler sunuyor. Hem de uygulama ve nakliye desteği ile beraber…

 

Tasarımınızdaki tüm sınırları kaldırmanızı kolaylaştıracak nadide ürünleri, sadece Adnanlar’da bulabilirsiniz. Adnanlar, bir malzemeden çok daha fazlası…

İndirilebilir Autocad DWG ve PDF  formatında dosyalar