Mutina - Seramik

Mutina Seramik

Mutina Tasarım Seramikler

Tasarım Seramik deyince akla ilk gelen markalardan biri Mutina, seramik kullanımına yepyeni bir boyut kazandırdı. Dünya çapında beğenilen ve kullanılan Mutina Tasarım Seramikler, farklı ve benzersiz tarzıyla dekorasyona gönül verenleri büyülüyor.

 

Seramik kullanmak mekânınıza kaliteli bir görünüm kazandırır. Tasarım seramik kullanmak ise alanınıza kaliteden öte estetik ve sanat katar. Estetiğe ve sanata gönül verenler için özel olarak tasarlanan seramikler, mimar ve dekorasyona gönül verenler için vazgeçilmez bir malzeme. Mutina, tasarım seramikte kendini dünyaya kanıtlamış bir marka olarak, Adnanlar aracılığıyla sizlere ulaşıyor.

Fark Yaratmak İsteyen Mimarlar Mutina İle Çalışıyor

Dayanıklı, sert ve parlak yapısıyla daha çok mutfak ve banyoda tercih edilen seramik, artık yaşam alanlarımızın diğer noktalarında da sıklıkla kullanılmaya başladı. Cafelerde, restoranlarda ve otellerde fark yaratmak isteyen iç mimar ve mimarlar, hem iç hem de dış mekânda seramiğe ağırlık veriyor. Salon duvarlarından, yer döşemelerine; şömineden, yatak odasına kadar neredeyse her alanda kullanılmaya başlayan bu özel dekorasyon malzemesi, önümüzdeki yıllarda daha farklı alanlarda kendine yer bulacak.

 

Mutina’nın özel tasarım seramikleri sayesinde, alanınıza üç boyutlu bir görünüm kazandırabilir veya asimetrik desenli tasarımlarıyla farklı bir hareket katabilirsiniz. Mutina ile çalışan ünlü İtalyan tasarımcılar, sizlere etkileyici ve muazzam ortamlar yaratmak için çalışıyor. İtalya’nın tarihi ve doğal güzelliklerinden ilham alan bu başarılı tasarımcılar, ortaya çıkardıkları eserleri evinize, işyerinize kısacası tüm alanlarınıza getiriyor.

 

Mutina, uzun yıllar kalitesinden ve dayanıklılığından ödün vermediğinden, başarılı mimarların ilk tercihleri arasında yer alıyor. Klasik tasarım severlerden, farklılık isteyenlere kadar herkese hitap eden Mutina tasarım seramikleri görmeden dekorasyona başlamayın.

 

Dekorasyon Trendlerinin Adresi: Adnanlar

Dekorasyon trendlerini takip eden, ortaya koyduğu mekânlar ile ismini duyurmak isteyen tüm mimarların adresi Adnanlar, dünya markalarının kaliteli ürünlerini evinize getiriyor. Adnanlar, her daim en farklı ve en estetik ortamlar oluşturmanız için çalışarak, seçkin ve elit yaşamın kapılarını aralıyor.

 

Binlerce renk ve çeşitteki malzemelere, dünya markalarının güvencesiyle sahip olabileceğiniz tek adres Adnanlar, başarılı ve seçkin mimarların adresi olmaya devam ediyor. Uygulama sorunu olmadan, uzun yıllar kullanabileceğiniz dekorasyon ürünlerini Adnanlar’da bulabilirsiniz.

İndirilebilir Autocad DWG ve PDF  formatında dosyalar