Aster - Mutfak

Aster Mutfak

aster mutfak

Aster İtalyan Hazır Mutfak

Mutfağınızın evinizin kalbi olduğunu düşünürsek, tamamı kaliteli parçalardan oluşan, özel tasarım Aster Hazır Mutfağı tercih etmek kaçınılmaz olacaktır. Evinizdeki en fazla zaman geçirdiğiniz ve kullandığınız yer olan mutfağınız için eminiz ki siz de en iyisini isterseniz. Kaliteli ve özel tasarım mutfakların dünyadaki adresi, Aster İtalyan Hazır Mutfak’tır.

 

Yemek yapmayı ve yemek yemeyi seven biriyseniz ya da böyle birinin mutfağını tasarlamaya hazırlanıyorsanız, Aster İtalyan Hazır Mutfak’ı tercihlerinizin ilk sırasına koymalısınız. Çünkü marka, size ilham veren bir ortam oluştururken, işlevsel özellikleriyle de en sevdiğiniz yemekleri yapmanıza yardımcı olacaktır.

 

Göz alıcı model ve malzemelerle yapılır, eşsiz dokuları ve görünümleriyle masalsı bir atmosfer yaratır. Yapımında tamamen doğal ve çevreye zararı olmayan ham maddelerin kullanıldığı mutfaklar, size ve sevdiklerinize eşsiz bir ortam sunar. Ayrıca, pratik kullanım şekilleri ve estetik duruşu, mimar ve tasarımcılara projelerinde kolaylıkla kullanabilme imkânı verir.

Evinize Değer Katan Mutfak

Mutfağınızı yaratıcılık, kalite ve tasarım katmak isteyenler için özel olarak üretilir, her ürün grubunun ayrı bir hayat olduğunu ve bir hikayeye sahip olduğunu söylüyor. Tasarımcılarının, birçok anlam yüklediği özel mutfaklar, bu ürünü kullanan mimarlarının projelerine fazladan değer katıyor. İtalyan estetiğini evinizle buluşturan bu mutfaklar, şıklığıyla görenleri adeta büyülüyor.

 

Hayal etmenin gücüne inanan firma, kullanıldıkları mutfaklara ruh ve zenginlik katıyor. Aster Mutfakları, kalitenin sadece dayanıklılık olmadığını, bir tasarım ürününün kaliteli sayılabilmesi için aynı zamanda sizi iyi hissettirmesi gerektiğine inanıyor. Şıklık ve kalite konusunda, tüm dünyadan tam not alan bu mutfaklar, siz mimar ve tasarım düşkünlerini bekliyor.

 

Bir Mutfaktan Çok Daha Fazlası

Adnanlar, hazır mutfak tasarımı konusundaki başarısını kanıtlamış olan Aster’in tasarım harikalarını evinize getiriyor. Mutfağınıza en uygun rengi, malzemeyi ve ölçüyü belirleyen Adnanlar, uygulama konusunda da sizlere yardımcı oluyor. Bir mutfaktan daha fazlası için Aster’i tercih edin. Kullanışlılığa, estetiğe, İtalyan kalitesine mutfağınızda yer verin.

 

Adnanlar, mutfağınız için gerekli olan tüm ürün ve aparatları sizin için temin ediyor. İtalya’nın en seçkin ve en iyi markalarını bulabileceğiniz tek yer, Adnanlar olacaktır.

İndirilebilir Autocad DWG ve PDF  formatında dosyalar