dornbracht

Dornbracht Armatür

Dornbracht - Armatür

Dornbracht Armatür

Size ruhani rahatlama sağlayan bir banyoya ne dersiniz? Dornbracht Armatür, tasarımlarıyla her geçen önemini artıran banyolara yepeni bir misyon yüklüyor. Bu misyon; ruhani rahatlatma…

 

Uzun deneyimler sonucu, insanların ritüelleri ve davranışları ile ön planda olduğunu öğrendiklerini açıklayan Dornbracht Armatür, bu araştırmayı işlerine daha fazla nitelik kazandırmak için yaptığını söylüyor. Böylelikle ortaya ruhani rahatlama sağlayan tasarımlar ortaya koyan firma, duşa yepyeni bir kimlik kazandırmış oluyor.
Üretimini Almanya’da yapan Dornbracht, dünya çapında kaliteli armatür ve banyo aksesuarları üreticisi olarak tanınıyor. Tasarımları ve gerçekleştirdiği ilklerle birçok ödüle layık olan firma, mimar ve dekorasyon uzmanları tarafından sıkça tercih ediliyor.

 

Banyoya derinlik kazandıran armatür ürünleri ile ruhunuzu dinlendiren Dornbracht, dikey ve yatay akış biçimlerine sahip duş sistemleri ile ortaya şaşırtıcı tasarımlar koyuyor. Ayrıca tüm ürünlerinde bulunan konforlu kullanım paneli ile tek düğmeyle duşunuz hazır hale geliyor. Su ısısını, insanın ısı hissine göre ayarlama özelliğine sahip olan konforlu kullanım paneli, teknolojinin gerçek anlamda konfor olduğunu size hissettiriyor.

Yatarak Duş Almanın Ayrıcalığını Yaşayın

Dikey duş ile vücudunuza binlerce su damlacığını aynı anda veren sistem, size içinden hiç çıkmak istemeyeceğiniz bir deneyim sunuyor.

 

Dünyada bir ilki gerçekleştirerek yatay duş sistemini bulan marka Armatür, bu sistemi kullananlara unutulmaz bir deneyim yaşatıyor. Yatarak duş alma imkânı sağlayan bu sistem, yatılacak yerin üzerine 6 adet musluğun sabitlenmesi ile oluşturulmuş bir tasarıma sahip. Dengeli, canlandırıcı ve rahatlatıcı bir duş alma imkânı sunan yatay duş sistemi, uzaktan kumanda edilebiliyor. Altı musluğun aynı anda vücudunuza aktığını düşünün, bu hazzı Dornbracht Armatür ile yaşayabilirsiniz.

 

Adnanlar İle Hayal Ettiğiniz Her Tasarım Mümkün

Ödüllü armatür ve banyo ürünleri ile yaratıcılığınızı dile getirebilir, tasarımlarınıza farklılık katabilirsiniz. Birçok mimar ve dekorasyon uzmanının tercih noktası olan Dornbracht ürünlerini Adnanlar’da bulabilirsiniz.

 

Adnanlar, dünyanın her yerinden gelen en iyi ürünleri siz tasarım uzmanlarıyla buluşturuyor. Tasarımınıza değişik bir boyut kazandırabilir, dünyanın farklı yerlerinden gelen benzersiz ürünler ile öncü projeler yaratabilirsiniz. Adnanlar sadece ürün satmaz, sunduğu tasarımlar ile fikirlerinizi geliştirir.