25 Tem ŞİMDİ TREND SİZE YER KAZANDIRAN SÜRME VE SÜRGÜ KAPILAR

ŞİMDİ TREND SİZE YER KAZANDIRAN SÜRME VE SÜRGÜ KAPILAR

 

Normal kapıların dezavantajlarını ortadan kaldırmak için tasarlanmış olan sürme ve sürgü kapılar, kaliteli mekanizmalara sahip olmalıdır.

Dekorunuzun genel hatlarına karar verdiğinizde en ince ayrıntıları dahi gözden kaçırmamanız gerekir. Bu ayrıntılardan biri de “kapı”dır. Kapınız, mekânınız hakkında ilk intibayı veren parçadır. Giriştir, açılıştır. Bu yüzden dekorasyonunuzla uyum içinde olması oldukça önemlidir. Sürgü kapı sistemleri ile dekorunuzu tamamlayın.

Son zamanlarda dekorasyon modasında yer alan sürme ve sürgü kapılar, iç mimarlar tarafından tercih edilen ürünlerin başında geliyor. Görünümü oldukça elit olan bu kapılar, içeriye veya dışarıya açılmadığından size yer kazandırıyor. Ayrıca, daha kolay açılıp kapanabilmesinden dolayı, hem zaman hem de kolay kullanım sağlıyor. Diğer kapılara oranla daha modern ve elit görünüme sahip olan bu kapılara mutlaka dekorunuzda yer verin. Bu kapıları kullandıktan sonra tüm kapılarınızı sürme kapı yapacaksınız.

Sürgü kapı, duvarın içine yerleştirilir. Böylelikle açılıp kapandıkça, normalde alanı kısıtlayan bölümü duvarın içinde kalmış olur. Modern dekorasyon trendinin vazgeçilmezi olan sürgü kapılar, zarif ve estetik bir görünüm sağlar. Daha zengin ve kaliteli bir alan yaratmanıza yardımcı olur. Sürme kapı, duvarın içinde kaybolacağı gibi, iki kapılı sistemden de oluşabilir. Eğer yan yana iki kapı kullanılacaksa sürülen taraf diğer tarafın üzerine gelir.

 

KALİTESİZ MEKANİZMAYA DİKKAT

Normal kapıların dezavantajlarını ortadan kaldırmak için tasarlanmış olan sürme ve sürgü kapılar, kaliteli mekanizmalara sahip olmalıdır. Dayanıklı ve güvenli olmaları önemlidir. Konusunda uzman, mekanizmaları üretirken üstün teknoloji kullanan ve estetiğe önem veren firmalar tercih edilmelidir. İzmir’de yer alan ve dünyanın en başarılı dekorasyon firmalarının ürünlerine yer veren Adnanlar, sürme kapı almak için en uygun yerlerden biridir. Uygulama ve nakliye hizmeti de veren Adnanlar, özgün ve sanatsal ürünleriyle iç mimar ve dekorasyon uzmanlarının uğrak yeri haline gelmiştir.

Eğer sürme veya sürgü kapı satın almak ve mekânınızda yer vermek istiyorsanız, mutlaka özel tasarım ürünlerine göz atın. Çünkü dekorasyonunuz size özeldir ve bu dekorasyonu tamamlayacak olan kapı da özel olmalıdır. Sürgü kapı ray sistemlerinin kaliteli olmasına ve uzun yıllar dayanıklılığını kaybetmemesine özen gösterin. En önemlisi Adnanlar mağazasında bulunan ürünleri görmeden karar vermeyin.

 

Sürgü Kapı Seçenekleri

Tags: