Emil Ceramica - Seramik

Emil Ceramica Seramik

Emil Ceramica : Seramik

Emil Ceramica Seramiğe Ruh Katan Tasarımlar

Seramiğe ruh katan tasarım ve desenlerin dünyadaki adresi olan Emil Ceramica, büyüleyici ürünleriyle mimar ve dekoratörlerin tercih noktası olmaya devam ediyor.

 

Yerde, duvarda, bahçede, balkonda hatta bina kaplamada dahi kullanılan seramik, iç mimarların çoktan vazgeçilmez malzemesi haline geldi. Ahşap, taş, granit ve nice desenleriyle seramik, neredeyse her mekana uygun bir kullanıma sahip. Tasarımları kaliteli ürünleri ve eşsiz tasarımlarıyla size bir seramikten daha fazlasını sunuyor.

 

Geleneksel ve şık desenleri yenilikçi teknolojilerle işleyen Emil Ceramica, 1961 yılından bu yana ürün ve hizmet üretiyor. Tecrübesini ve teknolojiyi kullanarak, dünyanın birçok noktasına ulaşan marka, fark yaratan projeleriyle de birçok mimar ve dekorasyon uzmanının dikkatlerini üzerine çekiyor.

Bir Seramikten Fazlası

Dokusunun mükemmelliği ve elit görünümü ile seçkin mekanlar için tercih edilen tasarımlar, uzun ömürlü olmasının yanı sıra desenleri ilelebet dekoratif kalabilme özelliğine sahip. Tutkulu ve uzun bir mükemmeli yakalama yolculuğunun ardından ortaya çıkan şaheser niteliğindeki seramikler, Emil Ceramica’nın başarısının en büyük sebepleri arasında yer alıyor.

 

İç mimar ve tasarımcıları ile daima yüksek kalitede ve estetik seramikler üretme çabasında olan Emil Ceramica, ortamların nitelikli hale getirme konusunda iddialı markaların başında geliyor. Beton dokulu seramikleri ile farklı gölge, ışık ve renkler kullanarak mekânınıza seçkinlik katar. Her mekânda kullanabileceğiniz tuğla desenleriyle, ortamınıza geleneksel ve zengin bir görünüm kazandırır. Özel Kotto koleksiyonu ile mekânınızı kişiselleştirir ve size özgü bir yer olmasını sağlar. Kısacası, her koleksiyonu ve her ürünüyle size bir seramikten fazlasını verir.

 

Farklılık ve yaratıcılık peşinde olanların tercih ettiği Emil Ceramica, her iç mimar ve her dekorasyon uzmanı için özel ürünler geliştirmiştir.

 

Dünya Markalarının Özgün Ürünleri Adnanlar’da

Mekânınıza derinlik, tasarımınıza zenginlik katmak istiyorsanız kaliteli hammaddeden üretilmiş, özgün tasarımlı seramik kullanmalısınız. İçinde yaratıcılık ve sanat bulunan marka Emil Ceramica, size istediğiniz malzemeden fazlasını sunuyor.

 

Aradığınız tüm ürünler, başarılı markaların güvencesiyle Adnanlar’da toplanıyor. Size sadece tasarımınıza, zenginlik ve kalite katmak kalıyor. Adnanlar, tasarımı en az sizin kadar önem vererek, ancak farklılığın yaşanabilir bir ortam yaratacağına inanıyor.