Viva - Seramik

Viva Seramik

Viva Seramik

Kendinizi özel hissetmenizi sağlayan seramikler üreten Viva Seramik; özgün asimetrik desenleri ile mekânınızda elit bir görünüm kazandırır. Dokusu ve kalitesiyle dünyanın tercihi olan marka, İtalya’nın tasarıma olan bakış açısının en iyi örneklerini sergiliyor.

 

Her bir karosu tasarım harikası olarak nitelendirilen ve uygulandığı ortama zenginlik katan Viva markalı seramikler, seçkin projelerin başköşesindeki yerini alıyor. İç mimar ve dekorasyon uzmanlarının yakından takip ettiği firma, eşsiz koleksiyonlarını sadece kalite, özgünlük ve sanat isteyenler için tasarlıyor.

 

Yerde, duvarda, bahçede ve cephe kaplamada yaratıcılığınızı ortaya çıkaracak olan tasarımlar ile mekânlarınıza nitelik kazandırabilir ve başarılı projeler ortaya çıkabilirsiniz.

Seramiğe Hiç Bu Gözle Bakmamıştınız!

Sadece başarılı tasarımcılar seramiğe anlam yükleyebilir. Viva, seramiği yeniden yorumlayarak, tasarımcılar için farklı projelerin kapılarını aralıyor. Dizaynlarındaki başarısı tüm dünya tarafından kabul görülen Viva Seramik, Adnanlar ile siz seçkin ortamlar yaratma arzusunda olanlara ulaşıyor.

 

Taş ve tahta etkisi yaratma konusunda başarılı olan Viva Seramik, mekânınızda istediğiniz atmosferi yaratmanıza yardımcı olur. Doğal görünümlü, parlak veya mat seçenekli seramikler, Viva markası ile hiç olmadığı kadar şık ve zevkli.

 

Evinize sokak havası veren koleksiyonlarının yanı sıra asimetrik desenlerinden oluşan koleksiyonlarıyla da geleneksel bir atmosfer yaratan firma, ürünlerini sıradışı olarak nitelendiriyor. Fark yaratmak isteyen iç mimar ve dekoratörlere seslenen marka, zevkli tasarımlarıyla büyüleyici ortamlar oluşturuyor.

 

Sadece kalite değil aynı zamanda çağdaş mimari özellikler de taşıyan ürünler sunan Viva Seramik, tasarımlarında sanatı yeniden yorumlayarak eşsiz desenler oluşturuyor. Hayatınıza tat katacak olan bu seramikler ile muazzam ortamlar yaratabilirsiniz.

 

Adnanlar Sanatsal Seramikleri Sizlerle Buluşturuyor

Adnanlar ile farklı seramik tarzlarını bulabilir, taş, tahta, granit gibi doğal etkili ürünlere projelerinizde yer verebilirsiniz. Birbirinden kaliteli ve estetik seramikler, birçok seçenek ve desen ile Adnanlar’da. Siz projenizin ayrıntıları üzerinde çalışırken, Adnanlar dünyadaki son trend ürünleri ayağınıza kadar getiriyor.

 

Tasarımınıza kişisel bir boyut kazandırmak ve ona sanatsal bir anlam yüklemek isteyenlerin adresi Adnanlar, sunduğu kaliteli ve şık ürünleriyle siz mimar ve dekoratörleri bekliyor. Dünya markalarının tasarım harikası ürünlerini size ulaştıran Adnanlar, aynı zamanda uygulama ve nakliye hizmeti de sunuyor.